Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napja kezdtem el edzeni a...

3 napja kezdtem el edzeni a Rubint Réka videóról és 3 napja étkezek egészségesen és ezóta annyit vettem észre hogy a fenekemből fogyok, jobban a combos videóit csinálom, mit tegyek hogy ne a fenekemből fodjak és kerekebb fenekem legyen?

Figyelt kérdés
(kiskorom óta nagy combjaim vannak de amúgy bevan oszta hogy melyik nap melyiket csináljam csak ezen a héten szeretnék a combomra koncentrálni)
2018. jún. 18. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Három napi mozgás és egészséges táplálkozás után még semmi eredmény nem látható.


Nincs lokális fogyás, mindenhonnan ég a zsír.

2018. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

3 nap után te aztán nem láthatsz ilyeneket...

Genetika, honnan fogysz, de ha rendesen edzel fenékre, akkor megteszed, amit megtehetsz. Fogyás után majd tömegelhetsz és edzhetsz mindenre, remélhetőleg fenékre is megy fel izom.

2018. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 nap után...lol.

amúgy gratula, hamarosan úgy fogsz kinézni, mint egy férfitestű nyerítő ló, aki 20 évvel idősebbnek tűnik a koránál

2018. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!