Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az égiek vagy a sors intézi...

Manócska1 kérdése:

Az égiek vagy a sors intézi így? többi lent

Figyelt kérdés
anno viszonzatlanul szerelmes voltam egy akkor 14 éves srácba én 13 voltam. azóta férjhez mentem,ő úgy tudom nem nősült meg. egy faluba élünk,de azóta csak kétszer találkoztunk,persze felkavart. azért van hogy nehogy valamit elkövessek amiből baj lehetne?

2021. jan. 13. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz tetten érni, hogy mi a problémád...


Szóval szerinted azért nem találkoztok, hogy nehogy olyat tegyél amit később megbánsz azért mert gyerekkorotokban visszautasított?


Hát az kemény...


Vagy mi van?

2021. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Házas vagy! Nem mindegy miért nem találkozol egy gyerekkori plátói szerelmeddel? Ha pedig nem jó a házasságod, akkor lépj ki belőle. De nyilván ha kicsit is érdekelnéd ezt a régi szerelmed, akkor próbálna kapcsolatba lépni veled.
2021. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem talàlkoztok, mert màsfelè vezet az utatok. Ha a sors a gondolatod, akkor gondolj arra, hogy ha a sors azt akarnà, hogy együtt legyetek, akkor lèpten nyomon egymàsba buknàtok. De igy az látszik véletlenül sem keresitek egymás tàrsasàgàt.
2021. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem az égiek, nem a sors. Soros
2021. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,jó a házasságom és jobb is ha nem talizunk. csak kiváncsi voltam
2021. jan. 13. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem a SOROS
2021. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb. 2 km-re lakunk egymástól, mindketten házasok vagyunk. 3 év alatt kb. 2-3-szor futottunk össze véletlenül, ebből én csak egyet vettem észre, másik 2-szer csak utólag jelezte, hogy látott.

Az az alkalom, amikor összefutottunk, fura volt, mert a házasságom már romokban volt, 1,5 évig a férjem homokba dugta a fejét, aztán egy nap elővett, hogy beszélni akar kettőnkről. Azt mondta, helyre szeretne velem jönni, de ha nem sikerül, elválik. Mondtam neki, hogy én nem szeretnék vele helyrejönni, pl. mert mást szeretek. Ezen lesokkolódott. Hajnalig beszélgettünk és abban maradtunk végül, hogy a gyerekünk miatt adunk egy esélyt még magunknak. Nem aludtam akkor reggel semmit, elmentem dolgozni, rákanyarodtam egy útra, de bevillant, hogy be kéne mennem a gyógyszertárba is, ezért visszakanyarodtam. A gyógyszertár előtt letettem a bringát, nyílik az ajtó, felnézek és ott áll Ő. Azt hittem, összeesek.

Utána következő hetekben pedig a feleségébe botlottam bele lépten-nyomon. Egyszer szintén a gyógyszertárban, egyszer a bevásárlóközpont kajáldájában. A 3 év alatt se azelőtt, se azóta nem láttam őt, de abban a néhány hétben sikerült így többször is összefutni.

Hogy mi a franc értelme volt ennek, nem tudom.

És annak mi értelme volt, hogy kb. 2 év múlva lett valakim, akivel eljártunk ide-oda és Ő meglátott vele és utánam nyúlt?

Ezek szerint akkor is véletlen összefutottunk, csak én nem vettem észre és utólag jöttem rá, hogy ezért ez a nagy szerelmi vihar.

Persze nem kellettem akkor se. Mintha csak jól meg akarna kínozni az élet. Miért pont akkor futottunk össze, amikor a férjemmel helyre akartunk jönni? És miért akkor, amikor túlléptem volna és volt már valakim?

Egyik próbálkozásom se sikerült, se a férjemmel, se azzal az új pasival.

De Róla lemondtam, nem érdekel a sors és semmi se. Nagyon szerettem volna a gyerekemet abba az iskolába járatni, ahova az Ő gyereke jár, de direkt lemondtam erről, mert belehalnék, ha időnként látnom kéne. Erre most át akarják helyezni területileg a munkahelyemet ahhoz az iskolához. Ennek sincs semmi értelme, csak hogy jól megkínozzon. Lehet, hogy fel kell mondanom emiatt. Bár remélem, hogy nem lesz belőle semmi. Én nem hiszek abban, hogy ezek bármit is jeleznének, vagy ha igen, akkor csak szivatás céljából.

2021. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnálom utolsó,megértelek engem is felkavart mikor láttam.. valljuk be még mindig helyes... de ez van..reméljük nem lesz neked rossz..
2021. jan. 13. 13:31
 9/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Egy gyerekkori elsô szerelem, persze, hogy nyomott hagyott benned! De màr felnôtt vagy, Csalàdod van, ahogy irtad minden oké közöttetek! El kell engedned ezt a gyerekkori erôs megtapasztalàsodat! Ami volt, az màr elmùlt! Ne nézz hàtra, csak elôre és a jelenlegi érzéseid a fontosak!
2021. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudom,köszönöm..
2021. jan. 14. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!