Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Félelem a haláltól? A teljes...

Félelem a haláltól? A teljes elmúlástól? Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Te félsz a haláltól?

Egyikünk se tudja hogy fog meghalni... Ez titeket nem rémiszt meg?



2021. jan. 11. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Én félek tőle.
Én nem félek tőle.
Nem érdekel, csak a MA a fontos.
53 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én nem kifejezetten a haláltól félek, hanem attól, hogy nem tudom mi miatt halok meg. Meg természetesen azt sem tudom, hogy mikor... Mennyivel könnyebb lenne ha tudnám...nem?
2021. jan. 11. 23:32
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a szeretteimet féltem és sajnálom. Inkább érzek tehetlen gyűlöletet, mint félelmet...
2021. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sokkal fontosabb kérdés az, hogy miképpen élsz.:)
2021. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#2-es: Tény, hogy az ember halála után az elszállt élet többé már nem csak az az adott emberé, hanem mindenkié akik szerették.

#3-as: Van benne valami!

2021. jan. 11. 23:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek tőle, de egyáltalán nem várom.

úgy vagyok vele, hogy ez az élet része. Akár egy jó könyv. Kerek történet, ponttal a végén.

(sok házi kedvencünk volt...el kellett fogadni.)

Nem mondom, hogy nem érdekel, de fontosabbnak tartom az életet az itt és az együtt töltött időt.

2021. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hiába félsz, eljön. Akkor minek felni tőle, attól csak keserűbb lesz az élet.


Ad2 a depresszió terjed. Köszönhető a kilátástalan és túl gyorsan változó, kiszámíthatatlan és jövőkép nélküli életnek.


Ezért igenis opció az, hogy "vágy valaki a halálra".


A kérdésből ez kimaradt. Pedig magyaroknál fokozódik az öngyilkosságra való vágyakozás.

2021. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdtem egy sorozatot a Netflixen, az a címe;

Surviving death / Túl élno a halált.

Ez pont ezt a témát feszegeti, nagyon érdekes, a sok humbug “látók”-at leszámítva, habár lehet azok között is van valódi, de az érdekes része a kutatások!

Ha érdekel a téma, minden képpen ajánlom.

2021. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

élni*

Amit 4. válaszként írtál kérdező, eszembejutattatott egy mondatot, amit szintén egy sorozatban láttam, habár az vígjáték.

“The afterlife is how you are remembered, by the living. Hitler was evil. He will always be remembered as evil. He is in Hell. Mother Theresa is holy and good. She will always be remembered for that. That’s Heaven.

- A túlvilág az, ahogy az élők emlékeznek vissza rád. Hitler gonosz volt. Ő rá mindig gonoszként fognak emlékezni. Ő a Pokolban van. Teréz anya szent és jó. Ő rá ezért fognak mindig emlékezni. Az a Mennyország.”

7. válaszoló

2021. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

lmao

a médiumos részek úgy le vannak pontozva az imdb-én, mint a trónok harca utolsó része xD

2021. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez az idézet a Grace and Frankie-ből van, két öreg asszony akik gyűlölik egymást, a ferjeik viszonyt folytattak 20 even keresztul, közlik velük a nagy hírt és így kezdődik a történet, hatalmas és egyedi sztori! 😂
2021. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!