Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már megvilágosodás...

Volt már megvilágosodás élményetek, mit éreztetek, tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Nem volt valami iylen érzésem, érzetem: a világ egy rossz viccnek tűnt, a szex, az evés, a wc-zés - mind puszta nyűg. Éreztem hogy ez a bolygó egy nagy kődarab mely egy gázburokban van és lényegében több kilométernyi réteg választ el az űrtől. És mi itt rohangálunk eszetlenül, ostobán a munkahelyünk és az otthonunk között. hogy minden csak megszilárdult gondolat: a házak, panelek, épületek autók, gyárak, ruhák, stb. Hogy az egész egy rossz vicc, egy iskola, hogy fejlődünk. A Házakat gumók ként láttam nem a fogalmat, tehát csak négy fal és tető, a közrefogott üres tér.. Régen az ébredésem előtt mindet sűrűnek és nehéznek éreztem, azóta ez mindennek az ellentéte.

Plusz Sok olyan dologra magam is rájöttem amit előttem neves tudósok boncoltak pl Jézus mentális egességet. Ennek igen komoly szakirodalma van. Bebizonyították, hogy ugyan minden megtörtént ami le van írva a bibliában, de csak természeti erők vannak a háttérben, amit mind a bibliai Úrnak tulajdonítottak. Pl Pál meteoritot láthatott lezuhanni a damaszkuszi úton, Mária hűtlen volt, stb.

Azóta mindent megkérdőjelezek, nem tudok már hinni semmiben. Továbbá szex közben is az érzem milyen hülyeség ez az egész. Az egész életnek nem sok értelme van mert mindent a fejünkből projektálunk ki, minden fogalom és gondolat a ház a város valójában csak falak és ablakok semmi több, a minden proféta skizofrén, vagy pszichopata. Amit természetfelettinek hiszünk az mint szent tévedés és téveszme ez hozta létre a kultúránkat.


Ezeket éreztem. Van aki hasonlót élt át vagy logikailag jutott el ide?

Mindenben az ürességet látom. A személyiségek puszta álarcok.



2021. jan. 19. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a 4-es válaszolóval értek egyet: "..ez egy nagyon apró állomás..."
2023. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!