Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akkor tényleg működik a...

Akkor tényleg működik a manifesztáció? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 16 vagyok. Rém rossz életem volt eddig, kibeszéltek a “barátaim” utáltak, nem volt társaságom. Aztán láttam egy videót a manifesztálásrol. (Bevonzás) elkezdtem manifesztálni, hogy majd a gimiben lesznek barátaim, és végre találok egy legjobb barátot. Nem igazán hiszek az ilyesmikben, de eljöttem gimibe ezéven, és találtam egy barátnőt (ugy mint lány- lány barátság, nem szerelem, lany vagyok) azt hittem ő is megun egy idő után, és online oktatásban le se szar majd, de nem így történt, minden nap írunk egymásnak, és én aki utál chatelni, mert nem tud miről beszélni soha, most tudok! Végre találtam valakit, akivel tudok beszélgetni kötetlenül. Ez a manifesztációm miatt lett, vagy csak véletlen? Érdemes ezt más területen is megpróbálni?
2021. jan. 19. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ehhez a bevonzós boszorkánysághoz nem tudok mit fűzni... Csak annyi lenne a jótanácsom, h ne nagyon ragaszkodj hozzá. Legyetek barátok, szeressétek egymást, de tudd elengedni is. Elöbb utóbb lesz egy fiúja, aki fontosabb lesz nálad.

A srác fontosabb lesz mint az,h rád írjon.


Persze, ha majd szakít és a szívfájdalmát kiöntené neked, akkor majd rád ír...


Majd rájösz :DDDDD

2021. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Öhm, most is van fiúja😂fél éve együtt vannak, és nem hanyagol
2021. jan. 19. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Müködik🙂

Ne gondolkodj azon, hogy leszar. Azt is bevonzod. Urald a gondolataidat.

2021. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Próbálok manifesztálni egy Core i7-10700k-s processzort, de nem jön össze :( Sajnos kénytelen leszek megvenni magamnak.
2021. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Miért is ne. Csak nyerhetsz vele, ha jó dolgokat kivánsz. Sok sikert. :)
2021. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működik. Én tapasztaltam, és tudatosan sikerült bevonzanom dolgokat. De nem mindegyiket. Viszont amit sikerült, az minden részletében egyezett. Ebből én arra következtetek, hogy működik, és van ez a dolog, csak még nem tudom/tudjuk, hogy hogyan kell használni.
2021. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Nincsen ilyen. Nekem mint hívőként a szerény véleményem az, hogy ha jószívű vagy és jó dolgokra vágysz akkor az őrangyalod segít neked megtalálni ezeket, vagy amit szeretnél, ha az egy jó dolog. A rosszban nem segít, az inkább a démonok sugallata.

Hallgass a lelkiismeretedre.

Örülök, hogy lett egy jó barátnőd. Az angyalok mindig segítenek nekünk. Lehet érezni néha a jelenlétüket is. Én imában mindig próbálok hálát adni nekik és Istennek is. :)

Áldott napot.

2021. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Jézus mindenki mellé állított egy angyalt. :)

Hogy ki figyel rá vagy hisz benne az egy másik kérdés, de biztos hogy sok véletlen van, majdnem baleset történt ami hála nekik alakult jól..

Ha figyelmes vagy akkor észre lehet venni ott belul..

2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!