Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet? Az elmúlt héten 1x...

Mi lehet? Az elmúlt héten 1x dörömbölésre ébredtem. Senki nem volt a házban. 2x pedig üvegcsörömpölést hallottam. Ébren felöltözve.

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

1. Biztosan nem szellem, mert nem léteznek szellemek

2. Valószínűleg bejutott valami állat, vagy betörtek hozzád.

2021. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
95%
Megtaláltad azokat a tárgyakat, amik a hangot kiadták(függetlenül attól, mi csörgette, vagy dörömbölt rajtuk)? Meg kéne keresni, mi adta ki a hangot. Utána már gondolkozhatsz rajta, hogy hogyan adta ki a hangot.
2021. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Na az egyes válaszoló megmondta a frankót. Ő nem hisz benne, tehát nem léteznek. Tudod, ez az a szint, mint amikor a kisgyerek eltakarja a szemét és azt hiszi, hogy nem látják :D
2021. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Sőt, kedves első válaszoló, te biztos 100000%-ig tudod mi lesz halál után. Senki sem jött még vissza elmondani, de te biztos tudod a komoly empirikus bízonyítékaid alapján.
2021. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Hát azt csak észrevette volna a kérdező is, ha betörtek hozzá és nem tenné fel ezt a kérdést. Ha állat okozta volna a zajt, gyanítotm rájött volna arra is könnyedén.

Nekünk garázdálkodtak nyestek, macskák a padlásunkon, nem volt nehéz kitalálni, mi az. Nem tűnt, ugy , mintha szellemek futkároznának odafent.

2021. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi dörömbölt,mi csörömpölt,mi tört össze? Engem érdekelne?
2021. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

még nem törtek be, napokig tesztelik és megfigyelik a környezetet szokások, éberség próbák, hogy ha otthon is van ki lehessen fosztani.

Nálunk csak csencseltek, rongáltak. de előtte nálunk is voltak zajok, neszek. a házon belül éberebbek voltunk így a fészerben ügyködtek...mert az lehetett a kutya is.

úgyhogy ki kis figyelhetik éppen.

De ez ettól is függ h hol hallotta ezeket panelban ez csak a dörömbölésre adna választ. kertesháznál meg még csak csak. de házon kívül (ajtó; ablak) v belül hallotta

2021. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

6.vagyok, jókat írtak a többiek is; remélem, nem betörő, de ha meg valami entitás; akkor remélem, hogy nem rossz-szándékú. De egyébként nem tudom, tudsz- e konkrét üvegszilánkokat; hogy mi tört össze; de pl a kopogószellemek szerintem a kopogásról kapták a nevüket. Ők ilyeneket szoktak amúgy, úgy hallottam, hogy egyszercsak egy szekrényből eltűnnek dolgok; amire tisztán emlékszel, hogy mindig odarakod; és utána megjelennek benne ismeretlen tárgyak; amiket soha sem láttál.


|| Egyébként nekem egyszer volt olyan, hogy arra ébredtem, hogy anyám ordít valamit öcsémnek nevetgélve; és akkor mikor kimentem a konyhába, akkor megkérdeztem, hogy miért ordított; ő is meg öcsém is állította, hogy senki nem ordított; tehát elvileg álmodtam az ordítást. :) De amúgy közbe lehet, hogy ordított anyám , csak nekik nem tünt annak, vagy nem mentem ki rögtön, hanem valami 1-fél óra múlva, akkor meg mrá lehet,hogy nem is emlékeztek. De szal tehát én egyértelműen arra ébredtem, hogy anyám valami hangosan nevetve kioktatja öcsémet szóval tehát vicceskedve; de szóval ilyen nagyon viccesen hangsúlyozva ordított; na, arra ébredtem, és ők azt mondták, hogy nem ordított anya; tehát ebből az következik,hogy ezalapján álmodtam. ||


Minden jót kívánok.

2021. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Rakhatnának egy köteg ismeretlen eredetű huszezrest a szekrényembe a kopogó szellemek. Cserébe vihetnek bármi kacatot.
2021. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!