Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez milyen jelenség? Hogyan...

Ez milyen jelenség? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap meditáció közben sikerült kihelyeznem a tudatomat. Miután visszatértem, meg kellett szakítani a meditációt.

Pár perccel késöbb elkezdett a testem remegni és ugráltak az izmaim, nagyon gyorsan dobogott a szívem. Éreztem, hogy készül valami. Elöször megijedtem egy pillanatra, de utána átadtam magam, mégsem történt semmi.


2021. jan. 26. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

"sikerült kihelyeznem a tudatomat"


Azaz?

2021. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, szerintem úgy értette, hogy behaluzta, hogy kiszállt a testéből
2021. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A szobaban kihelyeztem egy pontra, a testemen kivul. Lattam pl egy doboz tartalmat, majd lattam, ahogy a fedellel lezarodik. Ez az egesz egy uj es fantasztikus erzes volt. Eddig nem tapasztaltam.

Ugy, ahogy a testeden belul is a tudod tenni a tudatod pl egyes csakrakra.

2021. jan. 26. 08:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hagytam el a testem, bar az volt a celom, az asztalutazas.
2021. jan. 26. 08:21
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Az egy jó módszer, hogy "kivetíted" magad a tested elé egy kicsivel, miközben ellazítod magad. Ekkor a test megpróbálja valahogy "kijavítani" ezt a hibát, -oda akar menni-, beindul egyfajta rázkódás, izomrángás, ezzel ne foglalkozz. Az erős szívdobogás az egy csalóka érzet, a szívcsakra az asztráltest központja és motorja, ilyenkor olyan érzés mintha örülten verne a szíved, de valójában (általában, mert ijedtségtől tényleg verhet gyorsabban is) nyugalmi a pulzusod.

Sok technikát írnak, amivel még próbálkozhatsz, ha ez nem működik, és hagyj ki pár napot, ha azt érzed hogy nem megy, mert lehet elapasztod a kísérletekkel az ehhez szükséges energiát.

Good Luck!

2021. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Luke Skywalker is tudott ilyet, csak az ő lelke látható volt. Nézzetek több ilyen mesefilmet és sikerülni fog még űrhajót is kiemelni a mocsárból. Az erő legyen veletek!
2021. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

#4

Asztalutazás? 🤩

2021. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Grimfox ***** válasza:
94%
Tippre autokorrekt.
2021. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 26. 15:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Szépet álmodtál.
2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!