Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érzem mások érzéseit? Lehetség...

Érzem mások érzéseit? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Valamiért érzem mások érzelmeit kb 2 éve. De csak fél éve jöttem rá erre(tudatosan).

Ez az egész nekem nagyon fura, pl. valakinek rossz a kedve azt mintha én is érezném(ez lehet haraggal, boldogsággal, bármilyen érzelemmel).

Nagyon megterhelő tud ez lenni, főleg ha valaki lelkileg rosszul érzi magát, mérges vagy haragos.


Néha olyan mintha az illető érzelmein keresztül a gondolatait is hallanám.

Sokszor van bűntudatom emiatt, főleg, ha megbántok valakit(direkt vagy nem direkt) és ÉRZEM az érzéseit. Mintha valaki rátérdelne a mellkasomra. Ilyenkor gondolkozni se tudok tisztán(és ugyanígy minden más rossz érzésnél).


Viszont ha valaki boldog az aaaa nagyon jól esik(mivel én is átélem ugyanezt).

És az a fura, hogy ez tényleg nem annyira tudatos, sőt bárcsak az lenne, mert akkor tudnám valahogy kontrollálni.


Nem tudom eldönteni, hogy ez áldás inkább vagy átok.


Lehetséges ez? Mással is fordult már elő ilyen?

Ja és megköszönném, ha valaki megmondaná, hogy tudom ezt "kikapcsolni" , mert odáig jutottam, hogy inkább vagyok egyedül és nem társaságban (így nem kell más érzéseire rákapcsolódnom)


Ja és nem őrültem meg(vagyis remélem :D)


Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)



2021. febr. 5. 00:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ez az ún. empátia. Valószínűleg nő vagy, nekik sokkal erősebb ez a képességük. Mivel az érzelmek elképesztő módon meglátszódnak a testbeszéden, arckifejezésben, nem gond leolvasni őket. Kikapcsolni nem tudod, esetleg majd kinövöd az élettapasztalatokkal, ha még fiatal vagy. Hajrá!
2021. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Igen nő vagyok:)

Köszi a gyors választ!

2021. febr. 5. 00:37
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor van bűntudatom emiatt, főleg, ha megbántok


Lépj túl rajta :)


Ha érdekel ! [link]


Nézd a szemét

2021. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem tudok rámenni a linkre.
2021. febr. 5. 00:46
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem gond :)


Szíveden viseled más sorsát ami Balul sikerül

2021. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%
Én néha mások szagát érzem na az mondjuk nagyon kellemetlen.
2021. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Igen lehetséges,mikor az ember teljesen kiürít minden gondolatot a fejéből,jót és rosszat egyaránt,akkor sok mindent megkhallhat és megérezhet a világból,az emberekből.
2021. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
meghallhat
2021. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Mi úgy hívjuk hogy tükör lelked van :)


A 7 edik:)

2021. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
32%
Határeset, ha a gondolataikat is hallani véled. És egyértelműen orvosra van szükséged, ha úgy érzed, a TE gondolataidait is hallja / 'érzi' valaki.
2021. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!