Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a valóságunk...

Szerintetek a valóságunk lényegében maga a pokol?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem, hanem az Alvilág :)
2021. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nem tudom milyen lehet a pokol, nem tudom elképzelni úgy hogy át is érezem, vagy féljek tőle. A valóságunk az tőlünk függ, mit veszünk észre a világból és mit zárunk ki. Az én valóságom kemény, sokszor magányos és igazságtalan. De millió pillanat van benne, ami csodálatos.
2021. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Olyasmi.
2021. márc. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek a szemszögéből nézzük, ha a felső tízezer szemszögéből nézzük, akkor nekik ez a menyország lophatnak , csalhatnak, hazudhatnak, nekikbez egy játszótér, de ha viszont egy egyszerű plori szeméből nézzük aki gürizik, szarért hugyért
2021. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Inkább egy háziőrzet, nem vagy rab de szabad sem.
2021. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vicceltem ám. Sok mítosz, melyben a főhős az alvilágba megy, a földi életére vonatkozik.
2021. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, néha úgy érzem....
2021. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kretens ***** válasza:
27%
Képzeljük el hogy nincs semmi se világegyetem se sötét se világos mintha ez az egész meg sem történt volna.De van mert érzékeljük.De mi is ez a valóság?Ebben a valóságban minden élőlénynek enni kell hogy létezhessen.Ha eszünk akkor egy másik élőlény pusztitunk el.Minden élőlény érez fájdalmat.Fájdalmat mert biológiailag minden élőlény köztük az ember is úgy van felépitve hogy élete során akarva akaratlanul mindenki átmegy kisebb nagyobb fizikai fájdalmakon társadalmi rangtól függetlenül.Gondoljunk csak arra hogy a régi korokban a királynak is kihúzták a rossz fogát pedig akkor még nem volt lidocain.Mi emberek mindig valamin agyalunk vagy idegeskedünk vagy harcolunk.Nincs nyugalmi állapot és nagyon ritka amikor ténylegesen jól érezzük magunkat de azért is sokat gürcölünk.Van még minden emberben egy gyötrő gondolat ami fiatalon még ritkán de minél idősebbek leszünk egyre gyakrabban előjön ez pedig nem más mint a halál gondolata.Mi az hogy nem vagyok?Van e utána valami?Volt e egyátalán a létezésemnek értelme ha utána nincs semmi?Valóban ez maga a POKOL!!.Amikor úgymond meghalunk csak annyi történik hogy az emlékek törlődnek majd ugyan azt éljük át újra meg újra.Ez egyébként megmagyarázza a dezsavu érzést.Persze ebben a pokolban nem csak az ember az egyetlen értelmes lény hanem minden más földön kivüli kultúra is beletartozik fejletségtől függetlenül.Büntetésből vagyunk itt ebben a valóságban amiből nem lehet kitörni.
2021. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A saját valóságodra gondolsz vagy a világunkban zajló események összességére?

Értsd: Sok a csaló, hazug, gyilkos,kapzsi ember alias általuk a Földi lét Pokol.

2021. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

A világunkban zajló eseményekre, aamik miatt állandó depresszióban szenvedek.

2021. márc. 10. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!