Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire állja meg a helyét...

Mennyire állja meg a helyét az az elmélet, hogy a koronavírus elleni vakcinák csupán a Föld népességét hivatottak szabályozni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyan vegyszereket tartalmazhatnak, amelyek károsak lehetnek az egészségre, károsítják az emberi DNS-t, stb.


Mi van akkor, ha a népességet akarják ezzel csökkenteni?


Úgy gondolom, egyáltalán nem tudjuk mivel állunk szemben, mennyire van hátsó szándék e dolog mögött, miért akarják ennyire elérni a felsőbb hatalmak, hogy az emberek tömegesen oltassák be magukat...?


Mindenesetre a mai napig találgatnak, hogy milyen mellékhatásokat okozhatnak a beadott vakcinák. Nincs kikísérletezve hosszútávon, nem tudjuk a hosszútávú hatásait, emberkísérlet áldozata meg nem leszek.



2021. márc. 10. 18:59
 21/94 anonim ***** válasza:
65%

Jó dolog, hogy legalább a Wadmalacokat védik.

Ismerősöm 80 éves, aztán még visszajelzést sem kapott.

2021. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 Wadmalac ***** válasza:
71%

Be vagyok regisztrálva több mint egy hónapja, hétfőn rácsörögtem a körzeti orvosra, hogy mi a rák van már, erre behívott tegnapra.

Érdemes utánakérdezni, van némi fejetlenség a vakcinázás szervezésében, főleg a körzetiknek kiadott részben.

2021. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 Wadmalac ***** válasza:
67%
Volt ott komplett család is, saccperkábé tizenhattól hetven évesig, mind kaptak.
2021. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 Wadmalac ***** válasza:
73%

Na, megvolt az epic fail.

Van egy kollégám, aki a világ összes konteójában hisz. Meg az ellenkezőjükben is. Nincs is vírus, 5G csinálja, sosem voltunk a Holdon de a Marson ott vagyunk 50 éve stb.

Na ő amikor meghallotta, hogy tegnap beoltottak, félremenekült két méterről ötre és azt mondta, ne menjek a közelébe, mert MEGFERTŐZÖM AZ OLTÁSSAL.

:D

:D

2021. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
0%

Van ilyen konteó, tudom.

Igazából ennek egy ellenszere lenne: az ilyen embereket összecsukni egy helyre, gondosan elzárva mindenki mástól.

2021. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
33%

@17

Értem, hogy jó és szép dolog ilyeneket hazudozni, vagy az ismerősödnek, vagy neked, hogy ráírják, miközben nem is covidos volt, de... Nem, mégsem értem.

Az covid halott, akinél azt állapítják meg a halál okának. És elég jól meg lehet állapítani, 99%-ban. A tünetek, a tipikus lefolyás, az ötmillió elvégzett teszten kívül(amik együttesen már _szinte_ tévedhetetlenek) egyéb diagnosztikai eljárásokkal. Ilyenek, amikről te írsz, NINCSENEK.

Üdv: valaki, aki tényleg kórházban dolgozik:)

2021. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
71%

@26.

Felőlem azt hiszel amit akarsz. Azon amit tudok ugyse változtat nagyon egy ismeretlen véleménye. Hidd el tudom miről beszélek...Nemtudom az miért lenne szerinted jo nekem ha itt hazudoznék,de oké ha nem egyezik a véleményünk nyilván én hazudok. De remélem neked van igazad és ugyan ezen a véleményen leszel pár hónap, vagy esetleg év múlva is. Szép napot.

Ui. A tesztekre visszatérve azokat inkabb hagyjuk is(amelett hogy méregdrágák sokszor hamisat is mutatnak), ismerősöm covid osztályon dolgozik nem egy két dolgott látott már. Lehet ahol te vagy ott mas a helyzet amit egyébként kétlek de itt nálunk az van amit már leirtam. Ha elhiszed elhiszed ha nem nem,ez már csak rajtad áll.

2021. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
21%

Aha, az ismerősöd...:D

Igen, tipikus módja annak, hogy kicsit ,,alátámasszuk" a konteóinkat.

Nevetséges. Ja, sokszor hamisat mutatnak, a PCR pl. 20 esetből kb. egyszer. Marha sok. Pláne hogy nem egyet végeznek, tehát a pontosság 95% helyett inkább 99,9...%...

Az ilyeneket azon nyomban tiltani kéne, mert nem csak az átlagembert hülyítik, hanem még minket, eü. dolgozókat is besároznak azzal, hogy ránk hivatkoznak.

2021. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 Wadmalac ***** válasza:
37%

Hát persze. Mindig mindenkinek vagy EGY ismerőse, akivel ez meg az történt.

Én nem tartom kizártnak, hogy itt-ott, néha meg is történek ilyen esetek.

Csak az ilyen itt-ott megtörtént marhára nem érv a KOMPLETT világ statisztikai százezreivel szemben.

Ha meg itt Mo.-on menne ez a csalás monstre szinten, akkor a mi statisztikáink jócskán eltérnének a világétól.

De nem térnek el.


"A tesztekre visszatérve azokat inkabb hagyjuk is"

Hát hagyjuk is. Mert a kórházi eseteknél nem a kérdéses megbízhatóságú gyorsteszteket használják, hanem a megbízható kórházi vérteszteket, úgyhogy állatira nem tartozik ide.


Az a helyzet, hogy most, hogy már szüleim be vannak oltva, plusz nekem is megvan az első, ami hozta is az immunválaszt illendő lázát stb., lassan kezdem úgy venni, hogy tojok a hitetlenkedőkre, hulljon csak a férgese.

Az egyetlen bajom, hogy amíg az oltottság el nem éri a megfelelő szintet és ezzel a további megbetegedések sem csökkennek fájdalomküszöb alá, a korlátozások maradnak, ezzel meg a mások hülyesége miatt én is tovább szívok. Meg a gazdaság, az egészségügy, minden, mindenki.

2021. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
31%

@29

Ami azt illeti, mióta a hozzám közel álló veszélyeztetettek

be vannak oltva, én is nyugodtabban szemlélem ezeket.

Amúgy milyen érdekes, hogy eddig egyetlen ilyen eset megtörténtéről, amiről a konteósok beszélnek, nem sikerült random emberek anekdotáin kívül még a leghalványabb bizonyítékot sem szolgáltatni.

2021. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!