Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Érdekes, hogy az Event 201-et...

Érdekes, hogy az Event 201-et rögtön követte a koronavírus járvány?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 11:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%

Rossz kategória.

[link]

2021. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

1


Már az a tény, hogy bizonygatni kell, hogy teljesen véletlen volt az egész finoman szólva is gyanús.

2021. jan. 3. 11:21
 3/44 A kérdező kommentje:
Ja, és ki szervezte? Természetesen az önjelölt biológus és virológus Bill Gates, a Bill és Melinda Gates Alapítványon keresztül. Ugyanarról a biológus-prófétáról beszélünk itt aki Nostradamust is megszégyenítő módon már 2015-ben megjósolta az egészet részletekbe menően. Egyetlen részletben sem tévedett!
2021. jan. 3. 11:25
 4/44 A kérdező kommentje:

Azt is megjósolta, hogy 5 éven belül jön a következő!


[link]


Mikor ébrednek a birkák? Soha?

2021. jan. 3. 11:38
 5/44 anonim ***** válasza:
94%
Beszélgess csak magaddal, de furs, uogy mást hívsz birkának, mikor ugyanazt mantrázod, mmint a többi ostoba. Mint a birkák, ugyanazt mondja mindegyik
2021. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%
birka, bééé bééé
2021. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Itt a John Hopkins egyetem hivatalos álláspontja:


[link]


tehát csak véletlen egybeesés.

2021. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

8


Ja, mert pont be fogják maguk a szervező ismerni, hogy az egész meg volt tervezve. Nem a tolvaj véleményére kellene adni a lopást illetően.

2021. jan. 3. 12:28
 9/44 anonim válasza:
100%

Ha valaki előre jelez valamit, az nem azt jelenti, hogy ő okozta a dolgot. Csak annyit jelent, hogy mélyreható kutatást végzett az adott témában, kielemezte az addigi eredményeket, és ezek után logikus következtetést vont le belőlük.


Példa: veszek két országot, kielemzem, hogyan romlott a külpolitikai viszony a két ország között, hogyan változtak az országok gazdasági érdekei stb. Elemzésem végén arra a következtetésre jutok, hogy a két ország között valószínűsíthető, hogy háború fog kitörni a közeljövőben. Tegyük fel, hogy 5 év múlva tényleg kitör a háború. Akkor miattam van az egész, én robbantottam ki a háborút?


Ugyanilyen logika alapján minden esőért, fagyért, hóért a meteorológusok felelősek, hiszen ők előre megmondták.

2021. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb lehetne ezt a kérdést egyenesen az ezotériába tenni?
2021. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!