Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire állja meg a helyét...

Mennyire állja meg a helyét az az elmélet, hogy a koronavírus elleni vakcinák csupán a Föld népességét hivatottak szabályozni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyan vegyszereket tartalmazhatnak, amelyek károsak lehetnek az egészségre, károsítják az emberi DNS-t, stb.


Mi van akkor, ha a népességet akarják ezzel csökkenteni?


Úgy gondolom, egyáltalán nem tudjuk mivel állunk szemben, mennyire van hátsó szándék e dolog mögött, miért akarják ennyire elérni a felsőbb hatalmak, hogy az emberek tömegesen oltassák be magukat...?


Mindenesetre a mai napig találgatnak, hogy milyen mellékhatásokat okozhatnak a beadott vakcinák. Nincs kikísérletezve hosszútávon, nem tudjuk a hosszútávú hatásait, emberkísérlet áldozata meg nem leszek.



2021. márc. 10. 18:59
 51/94 anonim ***** válasza:
19%

"mert ti féltek?"

Nem.

Hanem azért, mert mi halunk meg.


"6 honaponta."

Ezzel évente kell majd. De a következő már egyrészt enyhébb lesz - másrészt az épeszű ember addigra már látni fogja, hogy az oltás miatt hatan haltak meg, a vírus miatt 6 millióan.

2021. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
27%

De miert is haltok meg ha jo a vakcina?

Nem en halok meg ?

Ezt magyarazd mar meg , elvegre azért adja be maganak egy ember hogy ne kapja el nem azert hogy utana ugyanugy féljen..

2021. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
77%
Tenyleg nem kötözködés csak nekem azert az fura hogy ha mar egyszer megkapod peldaul te ezt az oltast akkor gondolom én nem azert kaptad meg hogy maradjon minden ugyanúgy. Az pedig kizart hogy az egesz vilagon minden egyes ember be legyen oltva ergo akkor örökké marad a maszk?
2021. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet hogy azert novekszik a betegek száma ( tekintsunk el attol a kis gondolattól hogy talan maga a vakcina miatt ) mert lakason kivul szinte mindig a sajat kilelegzet levegonket szívjuk be , ehhez meg hozzá jön az a rengeteg fertőtlenítő( ami egyébként csak a virus elso szakaszaba volt kotelezo most szinte sehol nem használják szoval ezt nem is ertem miért ) , szerinted mennyire teszi ez tonkre az immunrendszerünket hosszútávon ? Nemcsoda ha mar egy sima megfázás is sok embert tacsra küld.
2021. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 Wadmalac ***** válasza:
31%

"De gondolom te se szivesen fogod magad oltogatattni 6 honaponta."

Senki sem teszi szívesen. Csak klasszisokkal jobb, mint beledögölni vagy belerokkanni ebbe a szarba, vagy a környezetemet fertőzni.

Amikor a fiatalabbak közt még alig szedett áldozatot, a szüleim érdekében akartam oltatni magam, most, hogy hullik a 30-40-es korosztály is, már magam miatt is.

Egy jóbarátom még az első hullámban kapta el, most harminc-egy-két évesen szövődményként 1-es típusú cukorbeteg lett, egy életen át lőheti magát inzulinnal.

Neki már későn jött a vakcina.

De még sokan megúszhatják.


"ennyi erovel en meg kezdjem azt hogy miattatok meg par ev múlva kitudja milyen beteg gyerekek fognak születni ha esetleg megis lenne valami mellekhatasa a vakcinának..."

Ha esetleg lenne. Aminek nyoma nincs, korábbi vakcináknál sem. Baromság. De te már tudod, hogy beteg gyerekek fognak születni.

De ami tényszerűen itt van, a fertőzés és hatásai, az nem számít.

Csak a feltételezésed.



"De ugye ti beoltott emberkék nem fertőztök es elkapni se nagyon kellene a virust nektek minek maszk? Hmm"

Azért, te szerencsétlen (ezt kell már mondanom, mert EZER forrás adja a választ minden médiában, de te csak a rémhíreket olvasod, a felvilágosítást nem), mert a vakcina nem a fertőződéstől véd, hanem az abból kialakuló betegségtől, így súlyos fertőzés helyett jó eséllyel egy-két napos hőemelkedéssel vagy hasonló kellemetlenséggel túl lehet rajta lenni, de közben a vakcinázott is fertőzhet. Kevésbé, mint az oltatlanok, de fertőzhet.

És hiába vagyok oltva, az a pár napos kellemetlenség sem hiányzik, amit a fertőzés vakcina ellenére csinálhat.

Ezért saját és környezetem érdekében is kell a további védekezés is.


De ezt kismillió helyen elmondják, leírják.


Csak homokba dugott fejjel csesztek rá.

2021. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
0%

Ha még nem olvastad el a 32 millió ismertetőt erről, akkor röviden:

- NEM hat mindenkire! 80 vagy 96% vagy csak 70%, a típustól függően.

- NEM hat egyformán! Van, akinek jobb, és van, akinek nem sokat segít: pl. időseknek. De egyéni eltérése is vannak. Lehet két 35 éves ember, és az egyiknél 99% a hatásfoka, a másiknál 57%

- Attól még, hogy hat, nem szünteti meg a fertőzést, csak erősen lecsökkenti! Úgy működik, hogy ELŐSZÖR a vírus beléd jut, esetleg még el is kezd szaporodni, és csak UTÁNA lép a szervezeted. Közben esetleg fertőzhetsz is! Csak sokkal gyengébben, mintha nem lenne védelmed.

- Aki már beteg, annak nem segít!

- Aki még nem kapja meg, annak sem segít!

- NYÁJIMMUNITÁS! Magyarán 𝐓𝐄 úgy tudsz segíteni a fenti embereknek, akiket sajnos nem véd meg ELÉGGÉ hatékonyan a vakcina sem, hogy 𝐓𝐄 nem fogod fertőzni őket!

Ezt lehet úgy is, hogy otthon maradsz a nap 24 órájában, mostantól még legalább 6 hónapig, egyedül - 𝐕𝐀𝐆𝐘 pedig végre beoltatod magad!

2021. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
26%

Legyek ettol homokba dugott fejű nem érdekel. Túl sok dolgott hallotam egészségügybe vagy akár haziorvos asszisztensétől ahhoz hogy en 100%ban megbizak ebben.


Nem maga az olással van bajom egyébként rengeteg mas oltast kaptam suliba , hanem azzal hogy ilyen hamar megcsinálták de felelőséget azt nem vallalnak a kockazatokra , ez nekem kissé sántít azért.

2021. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
74%

Igen leirják meg bemondják rengeteg helyen , de szerintem mostanában olyan szinten megy az emberrk hülyítése hogy nem igazan kell mindent készpénznek venni ami esetleg az operatív törzs száját elhagyja.

De szerintem zarjuk is le mert egyik fel se fogja tudni a masikat meggyőzni, mindenki a saját igazát védi szoval felesleges ezen vitatkozni.

2021. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
78%
Nektek is megvan az okotok miert biztok ennyire benne meg nekem(nekunk) pedig hogy miért nem.
2021. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 Wadmalac ***** válasza:
31%

Szerencsére úgy látom, az oltáspánikolók töredék arányban vannak jelen az országban, ha csak ők nem oltanak, meglesz a kellő 60-70% átoltottság és végre kifelé mászunk majd ebből a diliből.

Aki meg azután sem oltatott, hogy megvolt a lehetősége, az hulljon csak.

Én csak odáig azokat sajnálom, akik szeretnének oltatni, de nem érik meg. Esetlegesen pont azért, mert egy ilyen paranoiás fogja ráhányni a vírust.

2021. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!