Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? A vonzás...

Mitől lehet ez? A vonzás törvénye lenne?

Figyelt kérdés

Gyengébb időszakunkban egy férfi ismerkedett a feleségemmel, de ő természetesen engem választott és minden kontaktot megszüntetett vele, amikor mindez kiderült. Én viszont nagyon haragszom, olykor kémkedek is utána, hogy még véletlenül se találkozzak vele sehol, mert annak csúnya vége lenne. Azonban mostanában furcsa módon vagy a neve, vagy a lakhelye, vagy bármi ami vele kapcsolatos, a feleségem jelenlétében (és azon kívül is) felbukkan. Ettől én ideges leszek és képes a napjaimat tönkretenni. Már csak a tudat miatt, hogy hajszál híján vége lett a házasságomnak, mert az a r*hadék ráhajtott a nejemre és kihasználta hogy válságban volt a kapcsolatunk. Szó szerint rettegek attól, hogy visszajön és az életünkre tör és vége lesz a házasságomnak. Attól is félek, hogy amiért én sokat gondolok a féregre, ezért a feleségemnek is eszébe fog jutni, netán álmodik vele amiről én nyilvánvalóan nem tudhatnék. A munkahelyen sem tudok koncentrálni, mert eszembe jut és már olyanokat képzelek el, hogy jól megverem és börtönbe kerülök. Soha ennyire még nem féltem semmitől! Ezért a nőért tűzbe mennék, s tudom hogy nagyon sokan irigylik tőlem, hiszen dekoratív, okos és minden meg van benne, amire szüksége lehet egy férfinak.

Gyermeket tervezünk már, minden olyan jó amióta megbeszéltünk mindent őszintén, nem akarom elveszíteni a gyémántomat!

Miért nem tudják tiszteletben tartani, ha valakinek házassága, kapcsolata, netán családja is van? Amikor még szingli voltam, megismertem egy nőt, aki kapcsolatban volt, de ez utólag derült ki. Verekedtünk, és azóta haverok lettünk a komával, mert leültünk megbeszélni higgadtan, hogy soha nem mozdulnék rá foglalt nőre. Végig abban a hitben voltam hogy egyedülálló. Amint szembesült a ténnyel, hogy a csaja egy feketeöves...., kidobta. De olyan is volt, hogy rám akart mászni egy nő, miközben már menyasszonyom volt. Abban a pillanatban elutasítottam. Ez miért nem mindenkinél olyan alapvető mint nálam?



2021. márc. 19. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Az a lényeg, hogy el kell engedni.

Ha eszedbe jut a csávó, akkor egyszerűen döntsd el, hogy nem foglalkozol vele.

Pár nap és már magától el fog múlni m

2021. márc. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor ugye nem fogom bevonzani a rosszat ha megpróbálom ignorálni a gondolatot?
2021. márc. 19. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te egyszerűen nem bizol önmagadban és a párodban, ez fogja megmérgezi a kapcsolatot. Egyébként, a feleséged is kell ahhoz hogy valaki ráhajtson.

Mellesleg, ez nem ezotéria kategoria semmi köze a vonzás tövényéhez, inkább önismerethez és pszichológiához...

2021. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rossz kategóriában van a kérdésed az Ezotériában. Osztom az előttem szóló meglátásait, a problémádon a vezetett önismeret segítene, azaz nagyon érdemes lenne elkezdened egy pszichoterápiát (vagy akár egy párterápiát a szerelmeddel), mert nemcsak a saját életedet mérgezed a gondolataiddal, de ezzel ásod majd alá a kapcsolatodat is. Amilyen indulattal írsz erről a "féregről", arra utal, hogy sem a feleségedben, sem önmagadban nem tudsz megbízni, ez pedig inkább azt sejteti, hogy neked nem épült ki kisgyerekkorodban a megfelelő önértékelésed. Valószínűleg elhanyagoltak a szüleid érzelmileg vagy egy kisgyerekkorral nem kompatibilis szabályrendszert akartak ráderőltetni, ezért nem született meg benned az úgynevezett "ősbizalom", ami alapja annak, hogy meg tudj bízni emberekben és önmagadban is, ne érezd a világot egy alapból fenyegető helynek, ahol kételkedsz abban, hogy meg tudnád védeni magad. Az önismeret viszont csodákra képes és hogy tényleg hatékony legyen és mélyreható változásokat tudj elérni magadban, ahhoz kell egy profi külső nézőpont is. Ezt nem lehet megspórolni azzal, hogy őszintén megbeszélsz mindent a feleségeddel, mert mindkettőtöknek vannak olyan szubjektív mozgatórugói, amikkel öntudatlanul veritek át magatokat vagy a másikat.
2021. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!