Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ásvány kereszt medál emberi áron?

Ásvány kereszt medál emberi áron?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különösebben vallásos, inkább más jelentősége van az életemben a keresztnek, mint motívumnak, viszont fémérzékeny vagyok, ezért szeretem az ásványokat.

Nálunk, vidéken nem lehet beszerezni, ezért elkezdtem a web áruházakat böngészni, de amit találtam, az mind ezer körül van darabja, a legolcsóbbnak. Egyszerre többet szoktam beszerezni (nem ragaszkodom az ónixhoz), az előtte lévő rózsa kvarc volt, évekig hordtam, amíg el nem törött. Most felavattam egy achátot, és még van egy hegyi kristály, és egy napkő, szóval nem sos, de ha már most ilyen drágák... Ismertek olyan webáruházat, ahol olcsóbban lehet vásárolni ilyesmit, és nem a Wish vagy más hasonló? Előre is köszönöm!



2021. márc. 19. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmit találtam olcsón, remélem megfelel.

[link]

2021. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kép felett vannak léptető nyilak, több fajta van (1es voltam)
2021. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2021. márc. 19. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2021. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!