Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A maszkban levő Morgellon...

A maszkban levő Morgellon szálakat hogyan lehet magyarázni tudományosan?

Figyelt kérdés

Terjed egy elmélet. Én még csak egy szomszédtól hallottam, aki emiatt nem mer felvenni maszkot és a FB is most láttam egy bejegyzést, aki a saját FFP2-es maszkján mutatta ugyanezt ki. Nagyon rettegnek tőle. Én még nem találkoztam ennek tudományos magyarázatával. Gondolom sokakat fog érdekelni a közeljövőben, mert csak most kezd előtörni az elmélet. Tudom, hogy minden autódidakta elméletet fenntartásokkal kell kezelni, ezért most itt kérdezném meg, hogy mi lehet ennek a magyarázata? Biztos sokan fogják a válaszokat olvasni. Most kérem magyarázzátok meg, mi is ez valójában?


Azt írják, hogy forralt vizet Megcsinálta a saját maszkján majd egy tányérba öntött kb. 1, 5 dl-t. "Erre a forró vízre rátettem a maszkomat 6 másodpercre. Kivettem és 5x - ös nagyításban fotóztam a meleg pára hatására egyre több előbújó "férgeket" amik belefúrják magukat az emberekbe" Morrgerlon szálas nanotechnológiás mérgezett, gyilkos cuccal a maszkokban. Azt írja ezek mozognak, mert férgek.

ezt is linkelte hozzá

[link]


Gondolom sokakat fog érdekelni a közeljövőben, mert csak most kezd előtörni az elmélet. Tudom, hogy minden autódidakta elméletet fenntartásokkal kell kezelni, ezért most itt kérdezném meg, hogy mi lehet ennek a magyarázata? Biztos sokan fogják a válaszokat olvasni. Most kérem magyarázzátok meg, mi is ez valójában?



2021. márc. 28. 18:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
61%

Ahova nem jönnek tudomanyos kategória olvasói valószínűleg.

Nekem is van 3-4 kategória, azokat nyitom meg, hs idetévedek, tobbi nem izgat

2021. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%

Na, most akkor megis fereg?

Minden esetre nem szellem, hogy ide kelljen atenni...

[link]

2021. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
58%
Dehogy féreg,műanyagból van az.
2021. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
66%
A műanyag se szellem vagy ufo, vagy ilyesmi,hahoooo, moderátorok!!
2021. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Most hogy áttették az ezotériába bennem is félelmet keltett, hogy lehet hogy igaz lenne?
2021. márc. 31. 16:23
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

[link]


A cikkben van egy elég hosszú videó de írják, hogy hány percnél kell nézni. Hajrá!


Amúgy ki lenne az a baromállat aki férgekkel fertőzne maszkok által? Belerakja, a maszk lehet évekig áll a polcon vagy otthon egy fiók mélyén. A féreg addig sakkozik?

Ugyanolyan baromság mint a chemtrail.


Ha meg akarnának minket ölni ott az ivóvíz. Ki van építve a rendszer nem kell repülni és permetezni valamint maszkokba férgeket rakni és eladni millió embernek. Az ivóvízbe beleraknak valami cukiságot oszt' jóvan'. De erre még nem gondolt a sok konteogyártó nyomorék.


Istenem... Ötleteket adok.....

2021. ápr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25%

[link]



"Ha meg akarnának minket ölni ott az ivóvíz. Ki van építve a rendszer nem kell repülni és permetezni valamint maszkokba férgeket rakni és eladni millió embernek."


Jajj ne legyetek már ilyen egyszerűek. Mi hasznuk lenne abból ha megölnének mindenkit?

Ivóvíz plusz permet levegőben egyéb sugárzások és pont jó a lassú leépülő halál. Addig meg dübörög a gyógyszer maffia...Lassú folyamat kell...ezek azok...túl feltünő lenne ha megakarnának ölni mindenkit :D

Ezek mellé ami most kialakult tökéletesen elég levinni az energiaszintet média manipulációkkal és kész is az alacsony energiaszint. és az irányítható birkanyáj...

2021. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Mi a megoldás?

Összefogás,ébredezés,tájékozódás, na nem csak a rendszerről, önmagunkról is. (Világ) meditációk stb. :)

2021. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
A konteosoknak hívott átlagnál széles látókörű emberek nem használunk kölnit. Nem tudtad mi!? Hehe
2021. máj. 18. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!