Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A maszkban levő Morgellon...

A maszkban levő Morgellon szálakat hogyan lehet magyarázni tudományosan?

Figyelt kérdés

Terjed egy elmélet. Én még csak egy szomszédtól hallottam, aki emiatt nem mer felvenni maszkot és a FB is most láttam egy bejegyzést, aki a saját FFP2-es maszkján mutatta ugyanezt ki. Nagyon rettegnek tőle. Én még nem találkoztam ennek tudományos magyarázatával. Gondolom sokakat fog érdekelni a közeljövőben, mert csak most kezd előtörni az elmélet. Tudom, hogy minden autódidakta elméletet fenntartásokkal kell kezelni, ezért most itt kérdezném meg, hogy mi lehet ennek a magyarázata? Biztos sokan fogják a válaszokat olvasni. Most kérem magyarázzátok meg, mi is ez valójában?


Azt írják, hogy forralt vizet Megcsinálta a saját maszkján majd egy tányérba öntött kb. 1, 5 dl-t. "Erre a forró vízre rátettem a maszkomat 6 másodpercre. Kivettem és 5x - ös nagyításban fotóztam a meleg pára hatására egyre több előbújó "férgeket" amik belefúrják magukat az emberekbe" Morrgerlon szálas nanotechnológiás mérgezett, gyilkos cuccal a maszkokban. Azt írja ezek mozognak, mert férgek.

ezt is linkelte hozzá

[link]


Gondolom sokakat fog érdekelni a közeljövőben, mert csak most kezd előtörni az elmélet. Tudom, hogy minden autódidakta elméletet fenntartásokkal kell kezelni, ezért most itt kérdezném meg, hogy mi lehet ennek a magyarázata? Biztos sokan fogják a válaszokat olvasni. Most kérem magyarázzátok meg, mi is ez valójában?



2021. márc. 28. 18:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mi, le tüdőzni ígyse úgyse lehet jó. Egyszerűen ne olyan maszkot viselj ( bár mindegy szövetet tüdőzünk mindenképp.)
2021. máj. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!