Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotéria-kedvelők, mit szóltok...

Ezotéria-kedvelők, mit szóltok a jelenlegi helyzethez, szerintetek miért alakult ki és hogyan kezelitek a hétköznapokban személyesen, illetve mit lehetne tenni globálisan?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Nálam megsült a kolbász meg a hurka, tormával, uborkával egy hatalmasat kajálok mindjárt.

Neked is jólesne ahogy látom a kérdésed.

2021. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Meditációval + Maszturbacioval.
2021. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Felemelkedni tudatszintben.


Szerintem most folyik a kiválasztás, most válik el az ocsú a búzától és aki felveszi a fenevad bélyegét, annak meszeltek.

2021. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Jelenleg a tizennégynapos karanténomat töltöm Németországban. Hogyan kezelem a helyzetet? Leginkább mértéktelen maszturbációval(orgazmus kontrollal, hogy ne égjek ki teljesen).Emellett gyékázok főleg, itt osztom meg értékes élettapasztalataimat és még annál is értékesebb gondolataimat a kedves felhasználókkal. Szerény véleményem szerint globális viszonylatban azt lehetne tenni ebben a nehéz helyzetben hogy nemzetközivé kellene tenni ezt az oldalt. Nem is értem, felfogni nem tudom hogy hogyan lehet létezni, teljes értékű életet élni mondjuk Tádzsikisztánban vagy Bissau-Guineában gyéká nélkül. Főleg ilyen vírushelyzetben, karantén idején. Ezen felül, bár ezzel már kicsit elkalandozok a politika rovat felé, azt lehetne tenni hogy meg kellene valahogyan, össznépi egyetértéssel választani a csodálatos Orbán Viktor Miniszterelnök Urunkat a világ teljhatalmú vezetőjévé. Idehaza is tökéletesen kezeli ezt a nehéz helyzetet, nálunk még senki, egyetlen ember sem halt meg a járvány miatt, meg más miatt se. Minden más állítás az álhír, mocskos libsi hazugságpropaganda, amivel ezt a csodálatos, Igaz Magyar Embert próbálják lejáratni. Ő az egyetlen ember, egy valódi magyar szuperhős, aki képes lehet legyőzni egy végső háborúban a gyíkember Billgéccet, aki a 5G-vel szétpermetezte a vírust a nagyvilágban. Én nagyon bizakodó vagyok, ennek így kell lennie, a fény végül győzni fog a sötétség felett, kis hazánk újra fényre derül és Orbán Viktor kisugárzó jósága, lelki tisztasága az egész világot beragyogja majd egy szép új világ eljövetelét hirdetve.
2021. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

1.:Van gyk oldal Tadzsikisztanban is csak ott más a neve.

2.:Dr. Orbán Viktor Mihályi Miniszterelnök Úr

2021. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3


És mi a fenevad bélyege?

2021. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
#6: szerintem az oltás, mert ha azt fel nem veszed, afelé tartunk, hogy nem lesz világi életed anélkül s "nem adhatsz el és nem vehetsz" (Biblia) , de ne legyen igazam..!
2021. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen mit tehetsz: haladsz tovább a Bölcsesség felé. Jobb emberré válsz. Ha a helyzet felfedte hibáid, kijavítod.


Globálisan mit tehetsz: Hozzásegítesz másokat is a fentiekhez, illetve nem akadályozod őket ebben.

2021. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!