Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek tűnt föl hogy a nap...

Kinek tűnt föl hogy a nap régen sárga fényű volt és most fehér?? Mandela effect!!! Miért nem ír róla valaki? Van aki rájött?

Figyelt kérdés
Vagy szerinted régen is fehér volt?
2021. ápr. 22. 00:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%

Igen régen is az volt....

A napszaktól és az időjárástól függően változhat a fénytörés így néha sárgás napnyugtakor meg többnyire narancsos vagy vöröses árnyalatú.

2021. ápr. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
17%

na ez nekem is feltűnt.

azért nem írnak erről mert ez az egész mandela effektusról mert magyarországon nem terjedt el igazán mint kint.

meg inkább vallják hamis memóriának mint valami másik dimenzóios ugrásnak mert ez elfogadottabb talán..pedig nekem a dimenzió váltás logkisabbnak tűnik :D..

Amúgy régen én még simán tudtam bámulni a napot de manapság már 1 mpet se tudok ránézni nem hogy a szobámban az ablak párkányra rávetülő fehér fényre sem tudok ránézni annyira vakító...ja meg egy csomo gyerek rajozn sárgán rajzolták..

amúgy nekem nem csak a nap tűnt fel mint "mandela effect" hanem

-Mona Lisa (kristálytisztán emlékszem, hogy neki komor "mosolya" volt nem olyan mint most ami halványan feltűnően vigyorog és máshogy is nézett ki

-Saggitarius, orions spur ezt magyarul nem találtam :D. de sokan emlékeznek hogy sosem voltunk az orion spurben hanem a saggitaruis csillagképben és én is de most valamiért az orion spurben vagyunk amit wikin is megnézhetsz...

-Froot Loops műzli (flip-flop nekem mert néha változik és nem emlékszem, hogy froot loops, vagy fruit loops)

-ananász fa? most elvileg bokorból nő ki az ananász ami nekem tök bizarr! én mindig azt hittem és emlékeztem, hogy az ananász fán terem és amint meláttam a képet erről tök fura érzésem támadt, mintha nem is ide valósi lennék

-banánok fejjel lefelé? néztél mostanában banános képet ami banánfát mutatjaa? emlékszel, hogy fejjel lefele lógtak le a banánok a fáról? Most az égre mutatnak ami tök bizarr..régen emlékszem egy mondásra, hogy azért lógnak lemert lehúzza a súlyuk most meg ez..

-Tök sok ismeretlen és furcsa élőlény meg növény tűnt fel ami korábban soha..

Sok mandela effektust lehetne felsorolni de nekem ezek ütöttek be igazán a többivel nem foglalkoztam sosem így tényleg mondhatni hamis emléknek.

De régóta olyan érzésem van, hogy nemide valósi vagyok már és körülöttem változnak a dolgok..

Szerintem tuti valami dimenzió váltás van a dologban.

2021. ápr. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%

A nap egy csillag, fehér fénye van, a föld légkörétől megtörik a fénye és úgy van, ahogy az egyes mondja. Lehet neked csak az maradt meg a fejedben, hogy a napnak sárga fénye van, most meg unalmadban belegondoltál, hogy amúgy nem. Plusz az is közrejátszgat, hogy a napot a mesékben, rajzokon sárgán ábrázolják. Ez még nem mandela effect, tényleg inkább csak hamis memória. Mondjuk őszintén szólva az ég tetején, dél környékén én sosem láttam sárgának, csak simán fehérnek. Naplementekor/nyugtakor lesz más színe.

De amúgy érdekes, hogy a mandela effectről pont kb 2 órája magyaráztam egy barátomnak. :D

2021. ápr. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
8%
De jó,hogy ezt írtad! Én azt vettem észre,hogy a naplementék vörösebbek mint eddig.Régebben úgy volt,hogy ha szeles volt az idő akkor volt ilyen.Most minden nap.Valamint könnyebben bele is tudsz nézni mint eddig.
2021. ápr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
70%
#4 Ja, ezt hívják légszennyezésnek.
2021. ápr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
14%
5.ne rontsd már a hangulatot itt...-_-
2021. ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
71%
4.Vagyok.5.Hát hogyne.
2021. ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
65%
Akkor arra mi a magyarázat hogy régen a o faktoros bronzolaj is elég volt, most viszont 30 faktoros krém kell+ napszemüveg ha valaki kint szeretne tarózkodni. A nap jóval fehérebb fényű és perzsel, régebben nem volt ennyire vad. Szerintem az ózonpajzs elvékonyodásával van összefüggésben.
2021. ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%

Itt is sok a sötét ember..


De legalább van egy két személy aki meg tudja nekik magyarázni hogy mi van ^^

2021. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
71%
Elmondanád akkor?
2021. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!