Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek tűnt föl hogy a nap...

Kinek tűnt föl hogy a nap régen sárga fényű volt és most fehér?? Mandela effect!!! Miért nem ír róla valaki? Van aki rájött?

Figyelt kérdés
Vagy szerinted régen is fehér volt?
2021. ápr. 22. 00:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
50%

"De régóta olyan érzésem van, hogy nemide valósi vagyok már és körülöttem változnak a dolgok..


Szerintem tuti valami dimenzió váltás van a dologban."

nem, ez egy mentális betegség, kezeltesd, mielőtt baj lesz

2021. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
42%

#21


A hülyének hiába magyarázod hogy hülye mert nem érti meg.

2021. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
De sok okos ember van itt.
2021. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
A lámpa fénye volt sárgább a közúton és a mostaniak fehérebbek, az agynak van egy olyan képessége, hogy néha fals információval pótol, hogy legyen valami egység.
2021. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
vagy az is lehet hogy másféle égőt használnak
2021. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
64%

kisfiam a napnak napfény színe van



FÉNY!!!!!!!!!!!!!!!!

2021. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
23%
2.vagyok jó sokan lepontoztatok..én csak a kérdésre reagáltam és én hiszek ebben...:(
2021. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
62%
#27 azért vagy lepontozva mert ez beteges is lehet. főleg ha egyre idegenebbnek érzed az amúgy ismerős helyeket, embereket. az egy komoly mentális baj. ebben a listában benne lehet a bajod: [link]
2021. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Olyan mint ha (főleg 2012 óta tűnt föl) 1 nagy része a válaszolóknak valami chatprogram volna amiket programoztak hogy letagadjanak tényeket. Valószínűbb szerintem mint hogy más dimenzióból való személyek volnának mert olyan érveket használnak amiket nagyon könnyű cáfolni és könnyű rájönni hogy miért nincs igazuk és szerintem ők is rájönnének de valamiért meg akarnak téveszteni szándékosan?


1. A nap mandela effect kb. 2020 késő februárjában vagy márciusban történt szerintem. Nem csak a hideg évszakban fehér. Régen is alig látszott a nap a hideg évszakban azért ha valaki meg akarna téveszteni megpróbálna írni hogy akkor fehérnek tűnne amit nehéz volna cáfolni MERT A SOK HAVAS LÉGI RÉTEG MIATT EGÉSZ HIDEG ÉVSZAKBAN KEVESET LÁTSZIK!!!

2. Nem tűnik mosanság fehérebbnek a dolog miatt amit a 15-ös írt mert ha valaki megnéz neten 1 igazi videót/Képet a napról TOTÁL fehérnek tűnik a 2009 es videó is ami ha igaz volna a 15-ösnek akkor sárgásnak kéne tűnnie a régi videókon de nem fehérnek tűnik annyira mint 2021 Áprilisban ha valaki megnézi!

3. Nem hamis memória mert a gyermek rajzokon és a napról készült animációs képeken is sárga azért ha valaki ír hogy a nap "fehér csillag" baroság. 2020 tól régebbi animációs képek gyermekrajzok sárgának mutatták. ALig 1 éve KÖZISMERT TÉNY VOLT HOGY A NAP FÉNYE SÁRGA olyat hogy fehér SENKI nem mondott volna!!! Honnan jöttetek ti valami biorobotok vagytok?

4. A fehér nap fénye sokkal fényesebb és erősebb. VOlt hogy feburárban árnyékba vonultam úgy fénylett. Nehezebb a napba nézni és érezhetően erősebb a bőr is érezé hogy a régi nap kevésbé volt erős. Hiába a hőm. fölfűtése ami más téma az a fényerőt nem változtatná.!! Sőt a légszennyezés CSÖKKENTENÉ. Nap-lementekor hasonlóan sárgás mint 2020 feb. vagy hasonlótól régebben és később narancssárgás mint régen de mint ha sokkal fényesebb volna.

5. 13-as mint ha ténylegesen biorobot volna és meg akarna téveszteni és érdekes módon akik hozzá hasonlóak és az álláspontjuk is a stílusuk és a szóhasználatuk is hasonló. Régen fehérnek sose látszott a nap!!! Akár Júl. 15. 15:00 kor.! És a napszemüveg hogy régen volt nem bizonyítja hogy régen is olyan erősen világított fehéren. "Egy fehér folt/kör hülyén nézne ki a lapon." Attól még régen ténylegesen sárga fényűt volt a nap. Mint ha 1 okosan programozott biorobot akarna megtéveszteni? És az animált régi napról a sárga képek?


Akik nem biorobotok nézzék meg ha van-e "régi" max. 2019 es képük kinyomtatva a napról ami igazi fénykép a napról mert a neten amiket találtam azokon is fehérnek tűnik a nap fénye sárga helyett a régi 2009 es képeken is. De azokat meghamisíthatná 1 A.I. azért ha valakinek van fényképe nézze meg hogy az is változott-e. A többi mandela effectről is totál hallgatás van a médiában és kis híján totál hallgatás a nép között! Ha megnéz valaki 1 térképe É és D amerika is oldalra vannak csúsztatva. É alatt volt D amerika nem oldalt és Ausztrális jobban volt D-n. Nézzétek meg mert szerintem nagyon komoly konspiráció van a háttérban és szándékosan meg akarnak téveszteni az ismerőseiteket is kérdezzétek ki a témáról!!! A Mona Lisa Kit-kat ( - !!!!!!!!) stb. hez történtek mandela effectek és érdekes módon szerintem 2012 óta. Mandela halála volt az 1. nagyobb változás ami föltűnő volt de lehet hogy voltak attól hamarabb is 2012 után.

2021. ápr. 22. 18:17
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Ember, fogd már fel hogy a nap fehér színű fényt bocsát ki de te itt a földön a fénytörés, optikai csalódás miatt sárgásnak látod. A földi légkör de még a Van Allen-öv is befolyásolhatja milyen lesz az a fénysprektum amit a szemed színként érzékel mire eljut hozzád. Miért fehér? 5800–5900 kelvin felszíni hőmérséklete miatt. Olyannyira fehér, hogy fehér szín etalonjának is tekinthető a nap fénye.
2021. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!