Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a jobb módszer, az elengedé...

Mi a jobb módszer, az elengedés, vagy a folyamatos vágyakozás valami után?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, és az életemben is visszagondolva az a módszer hatásos valami bevonzására, ha elengedem, mert ha görcsösen akarok valamit, akkor azt elkezdem taszítani. Viszont az is igaz, és azt is olvastam, hogy ha valamit akarok, akkor lépéseket kell tenni a cél elérése érdekében. Akkor most mit csináljak, már nem tudom..?
2021. ápr. 27. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerelmet szeretnék egyébként, csak hogy érthető legyek.
2021. ápr. 27. 20:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Zárd rövidre: válj szerethetővé. Ennyi az egész.
2021. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez oké, de olyanok találnak meg, akik engem nem érdekelnek. Szeretnék egy kölcsönösen jó kapcsolatot, mert ilyen még sosem volt, vagy én akartam jobban, vagy a másik. Unom ezt már.
2021. ápr. 27. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor valamit nagyon akarsz, akkor a háttérben mindig ott motoszkál a kismanó a negatív gondolatokkal. Emiatt nem jön össze.

Csak lázán szabad akarni. Lázán, de határozottan.

Félelmek nélkül arra az esetre, ha összejönne vagy nem.

Nem mindig célravezető pontosan meghatározni a dolgot. Van, amikor mást nem is tehetsz, muszáj meghatározni.

A szerelem esetén az utóbbi nem hatásos.

A szerelem jön magától. Viszont ez nem Egy érzés. Ez érzések sokasága.

Én azzal vonzottam be, hogy boldogságot akartam. És meg is lett pár hónap alatt. Nagyon sok a közös bennünk, így se neki, se nekem nem kellett sok kompromisszumot kötnünk.

Ha valamit akarsz, akkor ahhoz a dologhoz párosíts egy erős pozitív érzést. Ez nagyban elősegíti a bevonzást.

Nekem ez vált be.

2021. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elengedés sokkal magasabb szintű mint az ha az ember vágyakozik egy személy, egy tárgy vagy a Te esetedben a szerelem iránt. Általában az ilyen dolgok mint a szerelem épp akkor találják meg az embert amikor nem vágyakozik és nem görcsöl rá.
2021. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mérleg :))
2021. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!