Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvényét használva...

A vonzás törvényét használva miért nem sikerül elérnem vágyam tárgyát?

Figyelt kérdés
Már elég régóta használom a vonzás törvényét,rengetek könyvet olvastam róla,gyakorlatokat is végeztem és úgy gondolom igen is létezik. Ha apróbb dolgokra gondolok,amiket bevonzhatnék,de rögtön ezután elfelejtem,idővel mindig bevonzom magamhoz. Viszont van egy hatalmas álmom,amit mindennél jobban szeretnék bevonzani(egy személyt) és bármennyire próbálkozom,bármennyi gyakorlatot végzek el érte,nem sikerül. Mindig csak eltaszítom magamtól,amint megkapom őt egy kis időre. Most is ez történt és eléggé kétségbe vagyok esve,rám jött egy olyan is,hogy mi van ha a vonzás törvénye ez hazugság és fölöslegesen csinálom? Ugyan akkor az is bennem van,hogy mi van ha ez az egész csak egy kis akadály a cél elérése érdekében,ami arra kíváncsi,hogy képes vagyok-e emiatt feladni a vágyamat vagy sem.

2014. jan. 29. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert olyan nem létezik:)
2014. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert egy nagy átvágás az egész. Látszik hogy pont csak annak nem jártál utána hogy mennyire hiteles az egész. Mert égből kapott hamis történelmi és tudományos zagyvákon kívül semmi más nem "bizonyítja".
2014. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

"... mi van ha a vonzás törvénye ez hazugság és fölöslegesen csinálom?"


Gratulálok! Kezd benőni a fejed lágya :)

Sokkal egyszerűbb lenne, ha odaállnál személyesen szíved választottja elé, és elhívnád valahová pizzázni, mint ezzel a hasbaakasztással győzködni magad. De majd idővel rájössz Te is ;)

2014. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Passiflora ***** válasza:
51%

Gondolom, azért talán nem úgy fogod fel a vonzás törvényét, hogy ha valamire vágysz egy másik emberrel való kapcsolatodban, akkor törvényszerű és garantált, hogy az valóra is válik a Te elképzelésed szerint, függetlenül attól, hogy az a másik ember, akinek épp úgy szabad akarata van, mint Neked, mire vágyik, és mit érez irántad.


Arra a (sokak által tapasztalt jelenségre) találtál egyébként magyarázatot, hogy (mint írod), kis jelentőségű dolgoknál, amiknél utólag meg is feledkezel a kívánságodról, miért működik "mindig" a dolog, a számodra sokkal fontosabbaknál pedig nem?

2014. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Mert a vonzás törvénye hatalmas nagy baromság.
2014. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Az egyetlen hasznos válasz Passiflora válasza volt itt. Bármit bevonzhatsz addig, amíg csak saját magad vagy érintett a dologban, de egy másik ember élete fölött nem rendelkezhetsz, és azzal hogy őt vonzogatod, azzal az ő személyes életébe is beleszólsz. Ez pont olyan, mint az ötös lottó, lehet hogy 10ezer ember minden nap pozitív megerősítéseket tesz magának arra, hogy majd megnyeri, de nyilvánvaló, hogy lehetetlen, hogy mindegyikük vágya teljesüljön, mert ez üti egymást.

Az ember teremtő ereje egy létező dolog, csak tudni kell, hogy mikor, hol és mire használd.

2014. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 David82 ***** válasza:
100%
6. válaszoló: Pedig embert is lehet bevonzani az életünkbe, hiszen, ha sűrűn rá gondolunk, megjelenik. De ez még nem jelenti azt, hogy kedvelni is fog, vagy beléd szeret. A vonzás törvénye annyit tesz, hogy előhozza neked a személyt, akit látni akarsz. Beszélhetsz vele, találkozhattok, de meghódítani már neked kell, az a te dolgod. És hogy mennyire fog szeretni, az az ő akaratán is múlik.
2014. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mert ha te itt most egy konkrét személyre vágysz az nem biztos, hogy bejön, mivel neki eltérhet a vágya, és ezzel csak ártasz a kapcsolatotoknak is, ha minden áron be akarod vonzani. Én azt javaslom, ne használd rá a vonzás törvényét,mivel ha neki más az útja, akkor ártasz neki és egy idő után ez visszafordul rád is. :( Engedd meg inkább neki, ha akar akkor jöjjön, és így nem fog senki se rosszul járni.
2014. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki sikeres, az erre ráfogja, hogy na ezért sikeres,

aki meg nem, arra meg ráfogják hogy azért nem, mert rosszul meditál.


Én 10 éve gondolok, meg álmodok arról hogy összejön kapcsolat olyan csajjal akibe szerelmes lehetnék, és nem sikerül.

Az aki tetszik az mindig elutasít, aki nem utasítana el, azok mindig éppen nem az én eseteim.

2014. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!