Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írnátok siker sztorykat?

Írnátok siker sztorykat?

Figyelt kérdés

Sors szerű sztorykat szeretnék olvasni. Pl. Hogy valakivel nem lehettél együtt (mert kapcsolatban voltatok) majd valahogy úgy hozta a sors h sikerült együtt lenni.


Hasonló történetek szívesen olvasnék. Bármilyen sors szerű dolgot.


Elore is köszönöm ha leirod



2021. máj. 3. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Regényíráshoz szükséges? :) Mindenesetre valós emlékeimből fogok idézni.


Sikertelen sztori belefér? A többi szempont klappol. Eszembe jutott (férfiként) két lány, kamasz koromból, akikkel pont nem jöttem össze, mégis sorszerű összefutásaim voltak velük rendre, és más sorsszerű esetek.


Amire/akire sokat gondol az ember, arra hatással van, sőt, oda-vissza. Valamilyen szinten és módon. Lehet az kellemes, kellemetlen hatás, ki mit miként él meg.


Például az egyik lány, akinek (úgy tűnt) nem tetszettem, de én közel éreztem őt a szívemhez, szintehente jelent meg olyan helyeket, ahol ő nem volt "előre megjósolható" (ezt közösismerősöktől tudtam meg). Ha én jelentkeztem egy klubba, meglepetten tapasztaltam, hogy ő nemrég szintén regisztrált oda (persze ott sem mertem megszólítani őt, gyáva kamaszfiú voltam akkoriban).

Ha a városban valami belső sugallatra olyan helyre mentem, ahol nem szoktam lenni, egyszercsak felbukkant ő.


Az arcán mindig lehetett látni a meglepettséget, nem tűnt megjátszottnak. Szóval nem valószínű, hoyg követett engem. Egyszer el is csíptem egy barinőjável való csevejt: "ez a csávó minek követ engem folyton?? Miért nem mondja meg, mit akar??"


Az igaz, hogy követtem, ha tudtam, főeg buszon, mert egy suliba jártunk, csak ő alattam. De az a pláne, hogy számos esetben fogalmam nem volt, ő hol tartózkodik, mégis rendszeresen egymásba botlottunk... Szinte hetente, szokatlan helyeken! A megszokott helyeket bele se számítom (a sulink például), mert az evidens.


Erről most röviden ennyit. A másik lány, akibe szintén bele voltam habarodva, olyan eg.ügyi problémával rendelkezett, amivel én nem. Néhány év múlvaszinte hajszálra, megjelenésre ugyanolyan eg.ügyi problémám lett, mint neki volt! A belső ráhangolódás ilyet is okozhat...

Ezen felül évekkel később tudtam meg, hogy ugyanazon tanfolyamra járt huszonéves korában, mint én onnantól (hasonló korúak vagyunk), hogy ő ott már végzett. De ugyanaz a távoli város, ugyanaz a tanfolyam, ugyanazok a tanárok. Holott ő is, én is teljesen más beállítottságúak voltunk tizenévesen még. Ezen felül közünk se volt ahhoz a másik városhoz addig, se neki, se nekem. Nem beszélve, hogy bizonyos szempontból nem éppen felkapott tanfolyam volt, tehát emiatt is kicsi volt az esélye, hogy bármelyikőnk oda fog járni.

2021. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!