Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akkor lehet az oltásba chip?...

Akkor lehet az oltásba chip? Mit gondolsz ezek után?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok konteo olvasó kivéve a: UFO,illuminati,chemtrail,Q,ősmagyar,táltos,gyógyszermaffia témákat tehát nem is hallottam, hogy bármiféle chip lehet a vakcinákba. De! Hogy most már a TV,média,újságok is írták kiemelten, hogy nincs csip benne. Még Szlávik is benne volt a propagandába, arra gondoltam nem zörög a haraszt, ha nem fújja a paraszt. Tehát lehet benne valami? A kormányoldalak meg úgyis hazudnak, mennyi sajtópert vesztíttek el. Szóval mit tudsz? Lehet benne chip is?

2021. máj. 7. 10:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%
2021. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
2021. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%

#11-12


Ez hogy jön ide? 😶

2021. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
11. rossz link, a 2.-al kísérleteztek chipes verziót.
2021. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%
Van benne. Nekem a netflix-et is befogja valamint ingyen van a net. Megéri 👍🏻
2021. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
15. hát ba*ki a sima vírussal meg fizetős -.-"
2021. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
100%
Minek beléd ültetni a chipet, ha a telefonod és a bankkártyád űgyis mindig nálad van?
2021. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%
17. Ja az irritál ha valamit nem találok meg google ba, lehetnének precízebbek a megfigyelők, mert így kénytelen vagyok gondolkodni, ami nekik nem jó.
2021. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
69%
Nemhogy a chip dolog de a vakcina is gyanús. Nemrég lettem túl ezen a "covid" -on. Nem tudom de nálam nem volt több mint egy enyhe tavaszi orrfolyásos meghűlés pedig középkorú vagyok és vacak az immunrendszerem például az influenzára is.
2021. máj. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Cubina ***** válasza:
72%

Nem a mostani vakcinákban van/lesz a chip. A WHO most folytatja egy olyan szenzor (chip) tesztelését, amit a csukló bőre alá ültetnek be, feltérképezi a testet, és jelzi a szervezetben zajló folyamatokat, képes előre jelezni, ha valakinek holnap covidos tünetei lesznek.


Itt tekinthető meg a videó: https://www.youtube.com/watch?v=1ZuFBCZaG_o


Aki esetleg nem ért angolul, itt a videóban elhangzottak fordítása:


- Ez az aprócska zöld dolog...


- Ezt az aprócska zöld dolgot beültetik a bőre alá, ami közli, hogy milyen kémiai folyamatok zajlanak a testében és jelzi, ha holnap tünetei lesznek.


- Hűha. Egy valódi transzmitter van benne?


- Igen. Olyan, mint az autóban a felvillanó „Check Engine” (Motor ellenőrzése) fény.


- Ellenőrzi az embert, mielőtt még megfertőzne másokat…


- Így van.


- Nem csak ehhez a vírushoz, hanem az egész koronavírus családhoz próbálunk vakcinát készíteni. Ez a magja a vakcinánknak. Úgy tervezzük meg a tüskét, hogy kapcsolódhasson ehhez a fehérjéhez.


Ha ez a jelenleg klinikai tesztelés alatt álló koncepció sikeresnek bizonyul, Dr. Majarad szerint 5 éven belül egyetlen vakcina képes lesz elpusztítani az összes koronavírust. Ide tartozik a megfázás, a halálos világjárványt okozó törzs, és még sok ezer más.


- Jelenleg ez egy álom?


- Ez nem science fiction (tudományos fantasztikum), hanem science fact (tudományos tény). Rendelkezünk az eszközökkel és a technológiával, hogy ezt most azonnal véghez vigyük.


- És úgy gondolja, hogy ezt majd meg is tudjuk tenni? Hogy beoltsuk az egész világot ez ellen a gyilkos vírus ellen?


- Hogy megvédjen olyan gyilkos vírusok ellen, amiket még nem láttunk, és amiket ma még elképzelni se tudunk.


A videón látni, hogy mennyire apró ez a mikrochip, egy vastagabb tűvel simán beadható. Még a kutyák nyakába ültetett chip is sokkal nagyobb ennél. Nem a tudtunk nélkül fogják belénk ültetni a chip-et, hanem a beleegyezésünkkel. Biztos, hogy nagyon sokan kérni fogják, de ha mégse, még mindig kötelezővé lehet tenni. A WHO-n kívül nincs ember a földön, aki meg tudná mondani, hogy milyen utasítások vannak kódolva ebbe a "szenzorba".

Vajon hányan állnak majd sorba, hogy megkaphassák?

2021. máj. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!