Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akkor lehet az oltásba chip?...

Akkor lehet az oltásba chip? Mit gondolsz ezek után?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok konteo olvasó kivéve a: UFO,illuminati,chemtrail,Q,ősmagyar,táltos,gyógyszermaffia témákat tehát nem is hallottam, hogy bármiféle chip lehet a vakcinákba. De! Hogy most már a TV,média,újságok is írták kiemelten, hogy nincs csip benne. Még Szlávik is benne volt a propagandába, arra gondoltam nem zörög a haraszt, ha nem fújja a paraszt. Tehát lehet benne valami? A kormányoldalak meg úgyis hazudnak, mennyi sajtópert vesztíttek el. Szóval mit tudsz? Lehet benne chip is?

2021. máj. 7. 10:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%
Edzés miatt lehet be kellesz oltatnom magam, pedig a haverjaim is beoltottak már elégszer, na mindegy ha a nanobotok nem építik újra a szöveteimet szólok hogy nem mükszik.
2021. máj. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

20@ köszi . Válasz milliók fognak ezért és a Rfid miatt tolongani . Egyŕeszt aki retteg a fertőzésektől elhiszi hogy ez jó és nem akar kiesni a tarsadalomból nem akar ellenálló terrorista gyanút az megkapja . Az más téma hogy ezzel le kell mondania minden jogáról . Így teljesen ki lesz szolgaltatva a hatalomnak

alapjövedelemmel kredit pontrendszerrel állandó injekciózásokkal, de lehet ez is megéri .

2021. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

“ de lehet ez is megéri .”


Ezt hogy érted?

2021. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
23@ Az az illúzió hogy túléli és jobb lesz , miközben egyre lép beljebb a csapdába . Ez a játekelmélet szerint a szenvedély ami mániává lesz , mert aki beadott maganak 1et és volt állami könnyítés az bead 2 3 xet is . Ezt a dolgot nem hagyja veszni , végletekig kitart nehogy . Elhatalmasodott a félelme és mint a lottófüggőkön és a pókereseken . Mlm egyeb rabeszelő csalogato módszerek ki vannak dolgozva Kormány igért sok mindent es hazudozik ,ez ami megvezeti őket de nem ismerik fel a manipulatort és dacból is folytatjak mert nehogy laposföldesnek tartsa a környezete .
2021. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17@ nem a nyomkövetés a konkrét cél ,eldobható mobilt hamis lopott iratokkal sok mindent ki lehet cselezni , hackerek is tudnak trükköket . Az a duma hogy terror meg bűnözők ellen kell ez a beetetes es megszoktatás . A mostani okos alkalmazás futárszolgaltatas bubi erolli berlés és automata rendszerek önkiszolg kasszák is a robotizáció része . Megszokod természetes lesz ami árt es jön a következő fokozat , gyorsabban . Most pláne a krizisekben és a mediasokkolások miatt .....
2021. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

24 köszi a választ. Én is így gondolom. Olyan ismerősömön is látom a változást, aki életében nem oltatott a kötelezőkön kívül, ezt meg kimondottan ellenezte.


A nyomás hatására beoltatta magát, csak hogy végre mehessen.Most ősszel most már influenza ellen is akar oltatni. A vicc, hogy oltás után meg vagy 2 hónapig szedett vérhígítót vagy mit, hogy nehogy trombózisa vagy embóliája legyen.

2021. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25 nekem is ez volt a véleményem, amikor a városunkban (meg a cégnél is) csak elvitelre lehetett télen venni ebédet, és környezetvédelem ürügyén bevezették a qr-kódos többször használatos betétes éthordókat, amit scannelj amikor kapod a kaját, hozzárendelik a bankszámládhoz/paypalodhoz, és a város több pontján le lehet adni. Persze saját hordóba nem vehetsz. Ááá, még véletlenül sem a nyomonkövetésről szól, hol vásárol és hol dobja be xy.
2021. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Aki ért németül:

[link]


És ez 2009-es videó. Van még kérdés?

2021. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Én nem értek németül így van kérdésem. Mi ez?
2021. nov. 22. 17:07
 30/35 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen arról szól, hogy akkoriban elfogadtak egy törvényt, miszerint belenézegethetnek a levelezésedbe (nem mintha eddig nem tették volna) a titkosszolgálatok, mindenhol kamerával figyelnek, stb. Fél évig eltárolhatják a beszélgetéseid.


Kb. azzal kezdődik, hogy “németországban 80 millió lehetséges terrorista él. (Az összlakósság). És te vagy az egyik. Figyelünk a kamerákkal, hallgatjuk a telefonod, elolvassuk a leveleid, üzeneteid, mert te egy terrorista vagy.”


Ezt taglalja elég orwelli hamgulatban.

2021. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!