Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Barátnőmet szerintetek az...

Barátnőmet szerintetek az idegenek rabolták el?

Figyelt kérdés

Egyik nap megláttam a derekán meg a nyakán furcsa ütődéseket meg nyomokat, nem tudtam eldönteni hogy mi az, lehet hogy ott ültettek be a chipet, azt ha jól tudom a nyaknál szokták legtöbbször a szürkék. Az az érdekes hogy előtte lévő nap még nem volt rajta, kérdeztem hogy történt-e vele valami éjjel, de azt mondta nem emlékszik semmire. Ez az idő kiesés is elég gyanús rablásra. Eléggé parázok mert én hiszek ezekben, hugomat is elrabolták egyszer.


23/F



2020. jan. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Bemart, mint állat, aztán visszabőgte magát az exéhez, aki agyba-főbe verte, mert nem a csaj nem akarta lenyelni. A húgod meg nálam van, együtt toljuk a Nintendo játékokat. Case Closed.
2020. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy robottá alakították.figyeld meg rendesen közelről hogy pislog-e, esetleg eszik-e rendesen (a robotok nem szoktak) esetleg szedd le róla az álcázásként rátett bőrét. :D
2020. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy alvajáró, vagy csak éjszaka félálomban kiment valahova amire nem emlékszik, eközben beütötte magát, de lehet, hogy még napközben történt ez úgy, hogy észre sem vette. Ha nagyon aggódtok, akkor hagyjatok éjszakára bekapcsolva egy kamerát, amin vissza tudtok nézni történéseket.
2020. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Wow ez jó, ezek után ha szeretőm lenne és kikarmolná a hátam, vagy kiszívná a nyakam akkor csak azt kellene mondanom hogy "nem tehetek róla elraboltak az ufók" bár kétlem, hogy a feleségem elfogadná válaszként :)

A barátnődnek meg vagy érzékeny a bőre, vagy egyszerűen nem akarja az orrodra kötni honnan vannak a nyomok, de te meg higgy tovább a tündérmesékben.

2020. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D-Mano ***** válasza:

Lehetőségek a valószínűbbtől a kevésbé valószínű felé haladva:


1) Véletlenül beütötte, megsértette azokat területeket valahol, és ezt észre sem vette igazán. Vagy valamilyen anyagcsere/ szervezeti zavar miatt jelentek meg azok ott.


2) Nem szeretné, hogy tudd, miképp képződtek azok a nyomok. Pl. egy pasi kiszívta ott neki, vagy titkolt mazochista hajlamai vannak vagy stb.


3) Valóban idegenek hajtottak végre rajta beavatkozást. (Manapság már elég ritka a szürkék beavatkozása. A gyakrabban előforduló gyík beavatkozások pedig nem igazán hagynak nyomot. Szóval ez az eset nagyon kis valószínűségű.)

2020. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

.....nekem is vannak a combomon s a lábamon nagy lila foltok...

ez vitaminhiánytól és sok minden mástól is függ...


a hugodat??? na azt meséld el inkább.

2020. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Mulder??
2020. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na kiderült, nincs semmi ufós dolog. Megcsalt és kiszívták, és azért találta ki ezt hogy nem emlékszik mert nem akarta elmondani, és tudta hogy én meg hiszek az ufókban. A hugommal meg az volt hogy még ilyen 4 éves lehetett én 10 és egyik ejjel állítólag fényeket látott meg vékony embereket akik az ablakban néztek be. Ebből mennyi az igaz azt nem tudom, akkor elmesélte de ma már ha rákérdezünk mindig azt mondja hogy ő rohadtul nem emlékszik ilyenre, de szuleink és én tisztán emlékszünk hogy ezt mondta. Lehet csak élénk volt a fantáziája, de elég fura hogy tökre olyat mesélt mint az X-aktás elrablások. Ja amúgy igen, én vagyok Mulder, apám meg a Szindikátus tagja, de lehet nem is ő az igazi apám, hanem a postás, állandóan cigizik ő is🤔🤔
2020. jan. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!