Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akkor lehet az oltásba chip?...

Akkor lehet az oltásba chip? Mit gondolsz ezek után?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok konteo olvasó kivéve a: UFO,illuminati,chemtrail,Q,ősmagyar,táltos,gyógyszermaffia témákat tehát nem is hallottam, hogy bármiféle chip lehet a vakcinákba. De! Hogy most már a TV,média,újságok is írták kiemelten, hogy nincs csip benne. Még Szlávik is benne volt a propagandába, arra gondoltam nem zörög a haraszt, ha nem fújja a paraszt. Tehát lehet benne valami? A kormányoldalak meg úgyis hazudnak, mennyi sajtópert vesztíttek el. Szóval mit tudsz? Lehet benne chip is?

2021. máj. 7. 10:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell bele mikorcsipsz, ott van a kártya is kb mindig nálad, a telefonod alapból lekövethető ha nagyon akarják.

Bár mondjuk érdekes, hogy a kutyákba is 10 év múlva működik a csipp, de a fél millás gamer pc fele 5 éven belül már elbaszódik.

2021. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én gravitácis gyerököt akarok az oltásba, nem csipszet .
2021. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

“Bár mondjuk érdekes, hogy a kutyákba is 10 év múlva működik a csipp, de a fél millás gamer pc fele 5 éven belül már elbaszódik.”


A gamer pc folyamatosan gigahertzeken pörög amíg használják, a kutyában levő rfid chip meg elvileg ott pihen kikapcsolt állapotban, amíg az olvasó mágneses tere nem gerjeszti. Olvasni meg pl. a 10 éves cicánknak életében 2-szer olvasták.

2021. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

23:01

Akkor nem kéne beengedniük mindenféle jött ment afrikai retkeket az országukba és nem lenne annyi lehetséges terroristájuk.Ennyi baszki,paraszt logika :)

2022. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
34: akkor nem értetted. Ha totális kontroll alá akarod vonni a tömeget, figyelni akarod, akarod minden centjét látni, akkor előbb meg kell fenyegetni valamivel. Majd azt mondani, hogy a te érdekedben figyelnek meg. Tehát kell nekik a tenorista.
2022. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!