Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 19:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%
Szép lassan a baktériumok lebontják a szöveteinket, hogy a tudatunkal mi lesz, azt senki sem tudja. Valószínűleg az is megszűnik
2021. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem ugyanaz, mint ami születés előtt."


Nagyjából igen, csak valószínűleg nagyon más értelemben, mint ahogy a többség ezt gondolja.


Kérdező, szerintem a legjobb könyv a témában Dr. Michael Newton 'Lelkünk útja' c. könyve.


[link]


Egy kicsit bővebben a szerzőről és a könyvről:


[link]

2021. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Van sok elmélet, de honnan tudhatjuk biztosan? Ha csak a "semmi" van az meg logikusan gondolkodva miért lenne baj? Nem is tudnánk akkor róla, hogy nincs semmi. Ebből kifolyólag gondolom úgy, hogy örökre az nem maradhat, és valamilyen formában tudatod az lesz, ha már most is van.
2021. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%
5 vagyok. Szerintem is ez a könyv a legjobb 12-es.
2021. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%

A főszereplő (halott) szemszögéből nézve nem tudom.

A családnak sírás, kiadások.

A papnak halotti mise.

A sírásónak újabb ásás.

A temetkezési vállalkozónak pénz.

2021. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
61%
általában temetés.
2021. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%
Ami a születésed előtt: semmi. A születésed előtt MÉG nem léteztél, a halálod után pedig MÁR nem létezel.
2021. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
Az örök élet, vagy az örök szenvedés
2021. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 WidowmakerButt válasza:
51%

Nagyon sok ember vallja, hogy a szíve leállása után valamiféle "fényt" látott.

Őszintén, ez a kérdés nagyon sokszor jár a fejemben. Vajon a lelkünk tovább él? Vajon újjászületünk? Vajon egyszerűen megszűnünk létezni?


Az egy aminek én nem örülnék az az újjászületés. Így belegondolva, hogy nem emlékszel az előző életedre, barátaidra, családodra elég elszomorító, bár az új életedben nem igazán számítanának.

2021. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
19-es, ez az egész szerintem azért van, mert az agy DMT-t termel halálkor. Nos a kutatás érdekében(xd) kipróbáltam már, és azóta nem félek a haláltól.
2021. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!