Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 19:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%
Ja és még annyit fűznék hozzá az előttem szólónak, hogy szerintem pont ez a probléma sok emberrel sajnos, hogy úgy fogja fel a dolgokat, hogy "nem az én családom, nem az én barátaim, nem az én életem, tehát elnézek mellette". Persze értem, hogy honnan jössz, valóban valamilyen szinten rossz, hogy nem tud az ember semmit, de ha mindenkit elfogad a hibáival együtt, mivel egyek vagyunk, akkor jobban belenyugszik majd.
2021. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Hetente legalább egyszer kiírja valaki.

Két öreg megbeszéli, hogy amelyikük előbb meghal, valahogy üzen a másiknak.

Meg is történik.

Íme az üzenet:

Jó, finom lakás, étel ital bőségesen, korlátlan nemi örömök...

Szóval a Mennyországba jutottál?

Egy fenét! Bak nyúl vagyok Bábolnán.

2021. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 SZücsöm ***** válasza:
90%

19 Egyesek sokkal többet láttak puszta fénynél(állítólag).


Szerintem az örökké tartó állandó tudat egy állandó helyen állandó személyekkel sokkal borzalmasabb (unalmasabb) lenne.


20 Vannak olyan beszámolók amiket a DMT léte cseppet se magyarázna meg. Viszont természetesen a hazugság lehetősége nem kizárható tehát csak érdekességnek számítanak a hasonló sztorik.

2021. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
41%
Pihensz aztán megtervezel egy következő életet magadnak röviden ennyi. Most már mind tudjátok.
2021. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%

#11: Az öntudatlan állapothoz még csak meghalni sem kell. Elég egy jó mélyet aludni, miközben semmit nem érzékelsz a környezetedből.


A halál után gyakorlatilag ebben az öntudatlan állapotban vagy, nincsenek gondok, nincsenek kötelezettségek, stressz, hülye főnökök, bosszantó emberek, betegségek, fájdalmak, félelmek járványtól, létbizonytalanságtól, természeti katasztrófáktól...


Persze a jó dolgokból is kimaradunk, de hát ez már csak ilyen. Nem jut nekünk sok jó csaj, gasztronómia, sör, technikai vívmányok, plusz komfort, plusz kényelem, gyorsabb autó stb.


Azért kell arra törekedni, hogy tartalmas életet éljünk, hogy mikor eljön a vég, az ember könnyebben elfogadhassa az elkerülhetetlent. Számot vet magában, mivel töltötte az életét, és ha tartalmas és tevékeny, eseménydús volt, mimaxolta az egészet, akkor könnyű szívvel törődik bele.

2021. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
41%
lebomlik a szervezet
2021. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%

#25 ez tetszett


Bízom ebben, hogy így lesz

2021. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 SZücsöm ***** válasza:
88%

25 Az öntudatlan állapot feltételezi a tudat létét tehát én inkább már tudat nélkülinek nevezném az általad leírt állapot hiányát.


Továbbá a konklúzióddal se értek egyet.


Tartalmas élet után is retteghet az ember, sőt akkor tud igazán rettegni a haláltól hisz nem akarja elveszíteni azt a létet amit úgy élvez.


Aki viszont a földi poklot éli át az sokszor még elébe is megy a halálnak.

Szerintem pont akkor könnyebb elfogadni a halált ha már amúgy is szenvedés a léted nincs veszíteni valód.


Az egyedüli kivétel ez alól amit el tudok képzelni az az ember aki képes az élete alatt be/kiteljesedni. De szerintem ez nagyon ritka és talán bizonyos szintű spirituális gondolkodás mód is kell hozzá.


Amúgy én is a teljes kikapcsot vagy a reinkarnáció valamilyen módját tartom a leghihetőbb opciónak.


"Biztos" csak abban vagyok hogy nincs permanens menny és pokol.

2021. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!