Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez testelhagyásos élmény...

Ez testelhagyásos élmény kezdete lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés

Több alkalommal is előfordult velem, hogy lágyan elkezdtem ringatózni, vagy előre-hátra vagy jobbra balra, valamikor csak ennyit éreztem, máskor meg valami egyebet is. Nem tudom egy szóban összefoglalni, de az egyéb azt jelentené, hogy rövid ideig olyan érzésem volt, hogy dőlök valamerre, de valójában nem dőltem. Egyszer meg olyan volt, hogy úgy éreztem, mintha forognék a széken (nem olyan gyorsan), de valójában nem forogtam. Valami ehhez hasonló volt. Utóbbi alkalom egyszer valami théta hullámos zene hallgatása közben történt, valami ilyesmi. Amikor meg csak lágyan elkezdtem dőlni jobbra-balra vagy előre-hátra (már nem is emlékszem, hogy pontosan hogy), az meg egyszer imádkozás közben volt. Akkor eleinte tényleg lágyan dőlni kezdtem, de egy idő után éreztem olyasmiket is, amiket fent írtam, hogy már akkor is éreztem, hogy dőlök meg megmozdulok, amikor nem.

A lelkem nem hagyta el a testem egyik alkalommal sem, az biztos, de amúgy nem is akartam, mert megijedtem.


Ez mi lehetett? Amikor csak úgy imádkoztam, akkor nem provokáltam a dolgot, csak úgy elkezdődött.

Máskor is volt már ilyen hirtelen, nappal, de akkor zenét hallgattam és valami nagy nyugalom volt bennem.



2021. júl. 2. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem a testelhagyás. Az máshogy kezdődik.
2021. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat, hogy kezdődhet ehhez hasonlóan. De ha nem testelhagyás volt, akkor mi?

Még az, hogy dőlök előre-hátra, jobbra-balra, azt még értem is, de amikor úgy éreztem, hogy forgok a széken és valójában egy helyben voltam?

Meg amikor úgy éreztem, hogy dőlök és közbe mégse? Eleinte tényleg úgy volt, de aztán meg már valójában nem, csak az volt az érzésem.

2021. júl. 2. 22:38
 3/10 anonim válasza:
Kedves első, hogyan kezdődik a testelhagyás? Átéltél már ilyesmit?
2021. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Nincs testelhagyás, ha érzel valamit, hogy forogsz vagy mas pozocioba vagy, azt csak álmodod

Igy szoktam bemenni tudatos álomba

2021. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát akár hiszitek akár nem ezt bizony egy asztrálparazita csinálja. evokálva azaz kívűlről ringat a kicsi kezeivel. térd magasságú és nagy a feje. invokálva azaz az ember elméjébe hatolva dőlögető érzést nyújt. eléggé elszívja az ember életerejét.

gyerekeknél olyan szintű h alvó állapotban látható h ring a gyerek. éber állapotban is maga vagy akaratlagosan műveli ezt.


álom mentesen vagy intenzív álom kísérheti.


de ez az én tapasztalatom.én azt láttam h ezt egy bizarr lény csinálja.

nekem a trstelhagyás úgy kezdődött h nagyon éreztem a szívemet, de mintha pörögne s nem úgy dobogva. majd mintha kilökődtem volna a testemből s vissza nézve láttam saját magamat ahogy fekszek.

a hangom olyan vibrálós volt makdnem mintha víz alatt lettem volna. azóta könnyen elvégzem s nincs a szívpörgés, dúrva kilökődés s a hangom csak picit vibrálós.

2021. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hinni nekem. csak leírtam.
2021. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
7 Jó én csak jó tanácsként mondtam
2021. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a testelhagyás hirtelen történik. Vagy a testeden keresztül nyilvánulsz meg vagy nem. Nincs átmenet. De én még nem tapasztaltam meg szóval nem biztos. Agykontrollos videót csináltam ahol a test "tetejétől" a lábujjig haladva lehetett magad "kikapcsolni" és egyfajta lebegő érzetet adott. De az is egy testi élmény még.
2021. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha imádkozol, az fölfelé emel, szóval simán lehet hogy meglazul a kapcsolat a testtel és történik egy spontán kivetülés. De ez nagyon hosszú idő, amíg képessé válik valaki a testelhagyásra. A félelem és a nyugtalanság a legnagyobb akadály. Teljes nyugalomban, félelemmentesen megtörténhet.
2021. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs testelhagyás.
2021. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!