Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van vagy volt olyan veletek,...

Van vagy volt olyan veletek, hogy egy emléknek tűnő dologról nem tudod eldönteni, hogy valóban megtörtént-e?

Figyelt kérdés
Volt egy ember, aki régen nagyon tetszett, most már nem annyira. Úgy emlékszem, hogy jóban voltunk, és sokat beszélgettünk, ugyanabba az elég nagyszámú társaságba tartoztunk. De lehet hogy ez nem történt meg. Mármint az illető létezik, van közös fotónk is, csak lehet, hogy az nem történt meg, hogy jóban voltunk és sokat beszélgettünk. Becsap az elmém? Volt ilyen veletek? Milyen történet a tietek?
2021. júl. 31. 00:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Inkább olyan, hogy kiégtem teljesen és már álomszerűnek tűnt, hogy régen ismertem embereket, színes volt a világ.
2021. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Inkább azt nem tudom eldönteni, hogy tényleg emlékszem-e rá vagy csak elmesélték és onnan tudom. Pici gyerekkori emlék, anyukámék emlegették és látom magam előtt, de nem tudom, hogy tényleg emlékszem-e vagy csak elképzeltem.

Vagy egy emlék 1-1,5 éves koromból, még az érzésre is emlékszem, milyen dühös és tehetetlen voltam és csalódott, amiért mamáék csak nevettek, amikor az unokatesóm elvette a babakocsit. Az egész le van fényképezve, pedig akkor még nem digitális képek voltak, tehát mennyi az esélye, hogy pont lefényképezték az egyik pillanatot, ami megmaradt az első 2 évemből? Kb. 4-5 ilyen emlékem van maximum abból az időszakból, vagy még annyi se.

2021. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!