Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges, ha nem tudom eldönten...

Beteges, ha nem tudom eldönteni valamiről, hogy álmodtam-e vagy tényleg megtörtént?

Figyelt kérdés

Még nem fordult elő ilyen, szóval eléggé megijedtem...

Pénteken az osztályfőnökkel volt óránk és matek lett volna, de ofőit tartott helyette és mondott valami olyasmit, hogy kedden valami foglalkozás lesz és nem lesz megtartva az első két óra. Legalább is így emlékszem. Viszont este azt álmodtam, hogy már kedd volt és én egyáltalán nem is hoztam cuccot arra az órára (kedden az első 3 óránk ugyanaz) és első óra előtt osztálytársam közölte velem, hogy a 3. óra meg lesz tartva, viszont cucc nélkül még a terembe se engednek be azon az órán és kétségbe voltam esve, hogy most mit csináljak.

És most nem bírom eldönteni, hogy ezt az első két órás dolgot csak tegnap este álmodtam, vagy tényleg mondott-e ilyesmit az osztályfőnök...Ez nagyon gáz? Félek, hogy megőrültem :( 17/l


2015. ápr. 12. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, időnként ez bárkivel előfordul. Olyan is volt már, hogy később jöttem rá valamiről, hogy csak álmodhattam, mivel a valóságban végül nyoma sem volt annak, amiről azt hittem, hogy megtörtént. :)
2015. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi...csak most olyan hülyén érzem magam. Már abban sem vagyok biztos, hogy pénteken tényleg osztályfőnöki volt-e matek helyett, mert mi van, ha azt is csak álmodtam? :/ Olyan érzésen van kb, mintha amnéziás lennék.
2015. ápr. 12. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Még csak hülyén se érezd magad, megesik.
2015. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá csak úgy spontán valamire péntekkel kapcsolatban, amiből kiderül. :) Ilyenkor nagyjából ennyit lehet tenni.
2015. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megkérdezem valakitől :)
2015. ápr. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!