Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz dolog csalódni. Főleg a...

Rossz dolog csalódni. Főleg a legközelebbi hozzátartozókban. Kiben csalódtatok, és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindenkibe.

De én hibàm miota depis vagyok nem tudnak elviselni a csalàd se..

na jo sokan nem is tudjàk pl.mhelyen se egy emberről rànézésre nem tudni mennyi rosszat pakolt rà az élet..

2014. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyámban. Nagyon nagyon sok dologban hazudott, és ugye ez ki is derült, azóta tagadja. Egyrészt csalódtam mert átvert, másrészt meg azért, hogy tagadja, és bocsánatot kellene kérnie, én meg világ életemben megbíztam benne, szóval hatalmas csalódás volt. Nem is tudom megbocsájtani ezeket.
2014. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Anyámban, mikor kiderült, hogy megsértette a magánéletem és évekig olvasgatta a naplóm,ahelyett, hogy barátkozott volna velem, és akkor elmeséltem volna neki, ami történik velem. Gerinctelen dolog.


Apámban, amiért elviseli, hogy anyám szidja, bántja, megalázza, akár nyilvánosan is, mert túlságosan puhapö cs ahhoz, hogy otthagyja a francba.


A volt férjemben, mert annak ellenére, hogy kitettem a lelkem, volt pofája megcsalni, és persze magamban is, amiért elsőre még menteni akartam ezt a mentehetetlen szart, amiben éltünk.


Nem sorolom, hosszú lenne a lista...

2014. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Deákné Vászna ***** válasza:
A testvéremben. Beteg szüleimmel aláíratott mindent. Ezáltal a család vagyona egyedül az övé lett. Emellett Ő haragszik RÁM. Még az utcán sem ismer meg.
2014. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Anyuban már sokszor, és ilyenkor mindig megfogadom, hogy egy darabig nem hívom fel, de aztán mégis csak felhívom, mert csak az anyám. A legtöbb csalódás oka, hogy unatkozik és mindig valakit szid. Nem tud parancsolni a szájának és nem gondolja meg amiket mond, néha belekeveredik, ezért rájöttem, hogy valószínűleg engem is szapul bizonyos dolgokban a hátam mögött.

A másik a sógornőm, aki végül is nem csalódás, mert már kezdetek óta tudom, hogy nem csípi a búrámat, de azért az már sok volt, amikor megtudtam, hogy a férjemet uszítja ellenem. Sajnos azóta képtelen vagyok megbízni benne, a legkedvesebb közeledését sem tudom komolyan venni.

2014. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyósomban. Nagyon akart unokát. Most, hogy van egy kezem megszámolom, hányszor vette a fáradtságot, hogy eljöjjön hozzá a négy év alatt. ez mellett nagyon durván átvert bennünket, hazudott a képünkbe.
2014. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az apámban, mert hiába lett egy gyönyörű felesége, nagy lakása, két szép és okos lánya, biztos állása (egy helyen dolgozik 30 éve), ő mégis alkoholista lett, és ugyanúgy elcseszte a családját, ahogy az apja.

Az egyik nagybátáymban, mert felrúgta a második házasságát is.

A nővéremben, mert élősködött a szüleinken, nem dolgozott, a pasija sem, de miután ultimátumot adtak nekik, elköltöztek egy szó nélkül, és hónap óta azt sem tudjuk, élnek-e még.

Az egyetlen igaz barátnőmben, mert lemondott a barátságunkról.

2014. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jé, tényleg, van még…


Az egyetlen élő nagyszülőmben, aki lek.rvázott, és azt mondta, hogy bordélyt csinálok a házából. (Akkor hoztam bemutatni a kedvesemet, aki távol lakott, de otthon nem alhatott, ezért a mamámnál kapott egy külön szobát szállásnak.)

A keresztanyámban, aki csak az anyával üzente meg, hogy utál minket. Mindez akkor derült ki, amikor telefonon szerttük volna értesíteni az esküvőnkről.

A sógoraimban, mert mindegyik meglopott minket. És mert a saját gyerekeikből ugyanolyan nyomorultakat fognak faragni, mint amilyenek ők, de még véletlenül se hagyják, hogy segítsünk jóra tanítani a kisfiaikat.

2014. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fú, ezek kemények voltak.
2014. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 Apámban ,megcsalta anyám elváltak aztán alkoholista lett.

2 Nagyanyámban aki elaltatta a kutyámat merő rosszindulatból.

3 Volt vőlegényemben,aki megcsalt aztán még Ő volt megsértődve,mikor szakítottunk

4 Nagyapámban aki egy alkoholista volt,és részegen elviselhetetlen volt,de józanul sem volt szerethető

5 Anyámban ,aki csak a saját igazával foglalkozik,mást meg sem hallgat,és állandóan sajnáltatja magát,ez az élete

2014. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!