Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reinkarnacioba mennyi ido...

Reinkarnacioba mennyi ido mulva szuletunk ujra amikor meghaltunk?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 05:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Michael Newtonról tudok, aki könyvet írt erről - reinkarnációs hipnózis -, persze lehet, hogy a fent jelzett úriember is. Rá is keresek.
2021. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-100nap közt van a legtöbb hiedelem, de szerintem egyénfüggő, már amennyiben létezik.
2021. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent az kérdező, hogy "Reinkarnációba"? A lélek újjászületése nagyon régi tanítás ami több vallásban vagy filozófiai rendszerben előfordul. Téged a hinduk, a buddhisták, az ókori egyiptomiak vagy a különböző japán, kínai, tibeti, thai filozófiák szerinti magyarázat érdekel? Még az ókori zsidók között is létezett ez a tan amúgy. Mivel az istenek/Isten/túlvilág nincs időhöz kötve, lényegében bármennyi reinkarnáció történhet. Úgysincs jelentőségük, nem véletlenül nem emlékszünk az előző életeinkre (mármint ha feltételezzük hogy vannak ilyenek).
2021. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ezt az utaztató módszert nem értem. Grimfox az hogy történik?


Egyszer volt itt egy srác aki mondta hogy neki a nagybátyja tud utaztatni előző életbe embereket, de én ezt nem értem, hogy ezt hogy csinálja. Elmagyarázod?


Meditáció vagy mi ez?

2021. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy honnan tudja egy-egy ilyen reinkarnációs utaztatásnál, hogy az nem csak az elme játéka? Milyen jelei vannak. Gondolom aki utaztatni is tud, az oldani is tudja a dolgokat, ha valami olyan van, hogy nehéz, mert akkor azzal csak árt annak akit utaztat.


Utánaolvastam, de kiváncsi vagyok Grimfox válaszára is.


Azt olvastam, hogy a reinkarnációs álmot onnan lehet megkülönböztetni a szimpla álomtól, hogy minden részletre emlékszik még évekkel később is, és miután felébred erős honvágya van, vagy bőg az illető.

2021. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!