Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, az öngyilkosoka...

Mit gondoltok, az öngyilkosokat tényleg az ártó szellemek, démonok kergetik a halálba?

Figyelt kérdés

Vajon ezek a lények "suttogják" az ember fülébe a negatívabbnál negatívabb gondolatokat?

Érdekelnének a meglátásaitok.



2021. szept. 21. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, ők a felelősek
Nem
29 szavazat
 1/9 anonim válasza:
91%

Az emberek akik öngyilkosságot követnek el betegek. Különböző mentális betegségeknek a legvégső tünete az öngyilkosság; ártó szellemek és démonok nem léteznek, ez hülyeség, és nem tudnak ilyen tévképzetek senkit se a "halálba kergetni". Az öngyilkos hajlam nem úgy működik, hogy mágikus lények suttognak a füledbe negatív dolgokat, ez baromság. Ne keverjük össze a tudományokat az ezotériával. A mentális betegségek az agyban vannak, kimutathatóak, kezelhetőek. Ezek a betegségek tudnak halált is okozni, leginkább öngyilkosság formájában. A rák is egy betegség ami halált okoz, mégsem mondjuk hogy démonok meg szellemek átkozták meg az embert.

Senki ne terjesszen és gondoljon ilyen hülyeségeket.

2021. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
92%
Nem. Ezek a szellemek addig tudnak hasznot húzni az emberből, amíg az él. Ha meghal, semmit sem ér a számukra. Mint minden jó parazita, ezek is csak az élő ember szenvedésén töltekeznek.
2021. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem a szellemek kergetik oket a halalba hanem az emberek.
2021. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok, hogy egyszer hosszában már felvágtam a csuklóm és alig pár csep vér jött ki.

Volt már vagy 100 halálközeli élményem, de mindíg mindent megúsztam valahogy. Egyszerűen nem megy. Ott láttam be, hogy ennek annyi. Ezt a pályát már végig kell vinnem, mert valaki nagyon vigyáz rám, nem hagyja, hogy bármi történjen velem.

Szkeptikus vagyok valamilyen szinten, szóval nem is tudom mi az ami ilyen erővel bírna.

Pl volt az is mikor nem szándékosan, de 2 kamion között szaladtam át az úton amik kb 50 el mentek. A nem szándékos az azt jelenti, hogy olyan közel mentek egymáshoz, hogy 1 kamiont láttam, mikor az elment akkor átszaladtam az úton. Közben kívülről láttam magam szemből és azt, hogy 2 kamion van. Mikor az út másik oldalára értem láttam, hogy valóban 2 kamion volt szorosan egymás mögött. Szóval lenyegében a másik kamion elé kiléptem, de semmi bajom. De ütött már el kocsi is. Akkor is csak poros lettem kicsit.

2021. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Az emberek nagy része nem veszi észre, hogy a saját gondolatihoz, negatív érzéseihez való görcsös ragaszkodás és az, hogy a fentieknél azt hiszi, hogy ezek ő maga, ennek a tudatlanságnak a következményeként öli meg saját magát.
2021. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Végez magával sok ember. Pontosítva...
2021. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az embertársaik hamarabb kergetik a halálba szerencsétleneket, illetve sokszor visszafizethetetlen adósságok, megoldhatatlan magánéleti problémák miatt.
2021. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, néha azt se tudjuk, hogy létezik túlvilág
2021. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a családom kerget abba, és nem s szellemek.
2022. máj. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!