Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az M0-n hallható...

Mi lehet az M0-n hallható rejtélyes hang története?

Figyelt kérdés

A BP-i autósok csatornájára került fel a videó, aztán Paxel reagált rá, de konkrét megfejtéssel senki sem szolgált még. Nyilván nem UFO meg szellem sztorikra gondolok hanem racionális magyarázatra. Persze lehet, hogy fake az egész. Viszont érdekes dolog az elektromosság.


*Storytime*

Gyerekkoromban kaptam az apukámtól ilyen játék adó vevőt, de működött rendesen 10-20 méteren belül. 2000 környékét írunk. Egyik éjszaka arra ébredtem, hogy beszédet hallok. Majdnem becsokiztam. Az adó vevőből jött a hang, pedig ki volt kapcsolva. Később mint kiderült a taxisok kommunikációját fogta be hellyel közzel és azt lehetett hallani. Fura volt, de semmi paranormális, csak gondoltam leírom, mivel hasonló elektromágneses anomáliára tippelek ezzel az esettel kapcsolatban.



2021. okt. 11. 02:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Én amikor először meghallottam azt a hangot azt hittem, hogy valaki a csomagtartóból kopog, hogy nyissák ki. Engem is érdekel, hogy mi lehetett az a kopogás, főleg így, hogy többen is megálltak és ugyanazt a hangot hallották.
2021. okt. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen elvileg 4 autó is. És tényleg olyan a hang mintha a jármű belsejében lenne.
2021. okt. 11. 02:22
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Talán ha belinkelnéd miről beszélsz.... Egyelőre ott tartok megértésben, hogy láttál valamilyen UFO-s videót, ergo ennek a kérdésnek az ezotériában a helye.
2021. okt. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2021. okt. 11. 02:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Leginkább a közlekedésbiztonság kategóriát láttam megfelelőnek, mivel a paranormális dolgok kapcsán szkeptikus vagyok.
2021. okt. 11. 02:31
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Ott a magyarázat a videó alatt, olvasd el !


"Szerintem csak Karácsony ugrál kocsiról kocsira és kopog, hogy tessék buszra szállni."


🤣🤣🤣🤣🤣

2021. okt. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak "zenelo" aszfaltok, es vannak orszagok, hol ezt pl hirdetik is. Csak akkor hallod, ha megfelelo sebesseggel haladsz (pl 70 km/h), es, ha gyorsabban mesz pl 85-tel, vagy lassabban pl 55-tel, akkor nem, vagy mast hallasz. Nem csak zenet, kopogast is tudsz "eloallitani" az aszfalton. (Magyarorszagon is van, Bodi laszlo Cipo emlekere.)

https://www.youtube.com/watch?v=FdyDS7NAJF8

https://www.youtube.com/watch?v=Uucy_blcSrg

https://www.youtube.com/watch?v=Ef93WmlEho0

https://www.youtube.com/watch?v=ai9IrVvZozE

[link]

2021. okt. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban érdekes felvétel, pont tegnap néztem meg Paxel elemzését.


Nekem magamtól nem jutott volna eszembe, mivel észre sem vettem, de az ALS szerintem a legésszerűbb magyarázat rá. Nyilván azt Paxel rosszul tudta, hogy csak akkor ad ki hangot ha lángot szór, ugyanis a durrogás enélkül is hallható.

Hallgassatok bele, hogy milyen hangot ad ki egy ilyen álló helyzetben. Ha bitang méretű akkor mintha gépfegyverrel tüzelnének.

Na most ha belekalkulálunk emellé egy 110-140km/h sebességet akkor a hang simán eltorzulhat és késni is fog nyilván.


Ebben a videóban 1:40-nél jól hallatszik.

[link]

2021. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű aszfalthiba is lehetett, felpattanó kövek,pl.
2021. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem ez az a szakasz, ahol Republikot játszik az út?
2021. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!