Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen érzés találkozni az...

Milyen érzés találkozni az ikerlángoddal?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 16:00
1 2
 1/17 Tudi333 ***** válasza:
71%
Mint bárki mással. Utána jönnek a komplikációk. :))
2021. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Megégető.
2021. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Égető érzés.
2021. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, kim ő nekem, sokáig azt se gondoltam, hogy bármiben hasonlítunk, nemhogy ikrek lennénk. Sőt, azt gondoltam, teljesen az ellentétem, mert ő extrovertált én meg intro.

Találkozni vele olyan volt, mint egy atomrobbanás, úgy remegtem a közelében mint a kocsonya, pedig rég nem vagyok már tinédzser. Első találkozásnál ez azért nem volt ennyire drasztikus. Másodszorra viszont annak ellenére, hogy a rossz arcmemóriám miatt nem ismertem fel rögtön, ahogy találkozott a tekintetünk, belém csapott a villám, összeugrott a gyomrom és menekülhetnékem lett. Mint a mágnes, pillanatok alatt ott állt mellettem. Nem sokszor láttam életemben, de mindig ez volt. Semmi ésszerű nincs abban, milyen felfokozott érzéseket tudott kiváltani belőlem, és ezt a mágnesességet soha nem tapasztaltam még senkivel, pedig voltam korábban is halálosan szerelmes. De ez, hogy meglátom és belerepülök a karjába mindenki szeme láttára úgy, hogy életünkben 10 percet nem beszélgettünk. Teljesen kiforgatott önmagamból és sok évbe telt újra talajt érezni a talpam alatt. Ezalatt majdnem meghaltam.

Nem tudom, megérte-e. De nem hiszem.

2021. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Tudi333 ***** válasza:
És mivel igazolod, hogy valóban az ikerlángod valaki?
2021. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én pl. azt se tudtam, mi az az ikerláng, csak arra kerestem a választ a neten, mi lehet ez a mágneses vonzás és akkor találtam ilyen ikerlángos cikkeket és eléggé meglepődtem rajta, mert minden stimmel, még a felsorolt állomások is, annyira magunkra ismertem. Ettől függetlenül nem hiszek benne vakon.

Mivel családosak vagyunk, tudom, hogy ha ikerlángok lennénk is, akkor se lenne semmi esélyünk, mert az nem írja felül a meglévő családot. Én is rájöttem, hogy képtelenség, egy percig se tudnám élvezni azon az áron.

2021. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja, az elején, amikor egymásra találtunk egy rövid időre, átküldött nekem egy versét, amiből egy szót se értettem, mert tele volt ilyen lelkekkel meg szellemekkel. Nem is értettem, mit akar mondani ezekkel a hullákkal.:D Szerintem nem akart vele mondani semmit, mivel váltig csak azt hajtogatta, hogy csak szexet akar. Ettől függetlenül 3 év múlva viszontláttam a hírfolyamában a verset ilyesmi képpel:

[link]


Akkor már nagyon is tudtam mi az az ikerláng és akkor jöttem rá, hogy ez a vers 3 évvel ezelőtt erről szólt.

Mi ketten nem beszéltünk ilyesmiről soha.

Részéről egyetlen fő téma volt szinte, hogy elölről vagy hátulról.

Egyetlen egyszer nyílt meg előttem, de szerintem megbánta.

2021. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tudi333 ***** válasza:
100%
Ez amit irsz, nem leirni akarom!!! De csak feltételezés! Rengeteg ember érzett már ilyet. Sőt van aki többször, másokkal. Én nem kutatom a témát csak van valami ami mellett nem tudok elmenni. Es igazàból mindegy, ikerláng vagy nem az illető. És ezt rám is mondta már olyan, aki meg sem mozgatott. Szóval ez csak igy érzem dolog. Olyan ember kellene aki spiritualitásban is jártas. Mert én is tudok egy-két dolgot, de így kijelenteni ezt mi alapján lehet? Ez így max csak "úgy érzem".
2021. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze, egyértelmű, hogy az érzelmek csalókák, ha meg az ember szerelmes, szívesen belelát ilyesmit. Én ennek ellenére gyanítom, hogy nálunk ez ilyesmi lehetett, elsősorban a mágnes miatt. Tudni biztosan nem tudom. De ezek a spirituális dolgok olyanok mint a hit, bizonyíték sose lesz. Én nem is hiszek semmilyen reinkarnációban meg inkarnációban, akkor már inkább a keresztény túlvilághit áll közel hozzám, de az ikerláng sztori szóról szóra stimmel ránk, de persze az is lehet, hogy a nagyfokú szerelmek mind ilyenek, annyira sebezhetővé teszik az embert, hogy törvényszerű a nagyon hamari különválás. De azt a mágnest tényleg soha egyetlen szerelemben sem éreztem, csak ebben. Ez olyan volt, hogy a fizikai térben rántott egymáshoz minket. Nem tudtuk uralni, ezért kellett különválni. Sose fogom megtudni, olyan mint a hit.
2021. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tudi333 ***** válasza:

Igen. Értelek. Elfogadom. Biztos érdekes a "màgnes" dolog. :)

Viszont igenis vannak bizonyitékok, csak vékony az a réteg az emberek között, aki bizonyitékokat tud felmutatni. De ez rendjèn van így.

2021. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!