Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat nehéznek...

Miért érzem magamat nehéznek meditáció közben?

Figyelt kérdés
Sokszoros újrakezdőként, mindig azt tapasztalom, hogy teljesen nehéz vagyok, még a nyelvemet, torkomat is hatalmasnak, nehéznek, szélesnek érzem, mint egy fatörzs. Elvileg nem könnyedség érzésnek kéne lennie? Rosszul csinálom vagy majd kialakul, ha most végre nem adom fel pár alkalom után?

2021. nov. 8. 17:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gondolom még mindig meditálsz, erre vonatkozott a kérdésem, hogy továbbra is érzed-e ezt a nehézséget vagy már nem annyira.
2021. nov. 8. 18:47
 12/13 Tudi333 ***** válasza:
100%
Jah....hát ez volt párszor. De nem sokszor. Nem mindig ugyanaz a meditàciós "folyamat" vagy nem mindig ugyanaz törtènik. Van, hogy ilyesmi, van, hogy képek jönnek vagy hogy semmi van hogy konkréten kiváncsi vagyok valamire, az jön, van hogy mégsem jön. Van hogy olyan jön amire nem lennék kivàncsi, van hogy olyan amit nem értek van hogy megértés jön van, hogy olyan amit ott értek, de itt már nem. Ez mind jó szerintem.
2021. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem nem ennyire random, mindig valami olyasmit dob fel, ami releváns.
2021. nov. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!