Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érzések/megérzések nem hazudnak?

Érzések/megérzések nem hazudnak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha paranoid vagy személyiségzavaros érzi, akkor de, igen.
2021. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
De.
2021. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nincs szó mentális betegségről, az érzések úgy is könnyen befolyásolhatóak. A megérzések már nem, csak arra általában nem szoktunk hallgatni, vagy félre értelmezzük.
2021. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az intuíció egy fejleszthető, és hasznos, megbízható eszköz 'lehet'....de nagyon nehéz megtanulni helyesen használni, mert sok más benyomás, gondolat hasonlóan bevillan, és meg kell tanulni nagyon biztosan megkülönböztetni ezeket.

Addig nem szabad biztosra venni semmit.

2021. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
Az érzések hazudhatnak, arrafelé "hajlanak" amerre az akaratod, vágyaid, szándékaid. A megérzések nem hazudnak, de nagyon nehéz különbséget tenni a kettő között, mert mindkettő a tudattalan felől érkezik, és hasonló hatást vált ki az elméből. Azok a megérzések, amik nagyon erős, jellegzetes hatást váltanak ki az egyénből nem hazudnak, és nem is értelmezhetők félre, nem téveszthetők össze az érzésekkel.
2021. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De, ritkán de előfordul, hogy csal a megértés.

Az érzést meg nem nehéz becsapni.

2021. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sokszor kellett volna, hogy hallgassak a megérzésemre. Múltkor összetörték az autómat, és előtte 10 méterrel jártam, mikor jött a "hang a fejembe", hogy gyorsítsak. Nem tettem sajnos, mert úgy voltam vele még bőven zöld a lámpa és szabályos leszek 50-nel a városban. Lehet elkerültem volna.


Ugyanilyen volt, amikor mondtam barátomnak, hogy vigyázzon a körforgalomban, mert egyszer már levitte ott egy kamion az autónkat, amikor anyummal mentem. Gyorsított a barátom, és mondta h ott van mögöttünk a baleset (látta a tükörből) az utánunk jövő autót vitte le.


De persze nem mindig igaz a megérzés.

2021. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!