Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hónapok óta próbálkozom az...

Hónapok óta próbálkozom az "üres tudat" állapotát megvalósítani. Sok időt fordítottam erre az elmúlt időszakban. Úgy tűnik, eddig nem sikerült elérni. Hogyan kerüljek az elméből a tudatba?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok?!

2021. dec. 18. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Sokféle meditáció létezik. Arra akartam célozni, hogy nem kell a légzést és a testhelyzetet szigorúan beállítani hozzá. Azaz normál tevékenység közben is lehet csinálni, ha nincs más lehetőség. A bambulás az egy másik fajta meditáció. Bár bambulni lehet a buszon, álldogálva vagy akár futás közben is. Sőt én aludtam túrázás közben pontosabban behunytam a szemem majdnem teljesen. De ha egy hosszútávú futót kérdezel, ott simán előfordul hogy alszanak futás közben vagy nagyon közel vannak hozzá. Ez pihentető.
2021. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Jók a válaszok. Sunim videója pedig még tökéletesebb válasz a kérdésre :)
2021. dec. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!