Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt komolyan gondolják?

Ezt komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Olvastam már egy csomó olyan kérdést,hogy összeillik-e két külömböző horoszkópú ember.Ez most komolyan érdekli a kérdezőket?úgy értem van aki tényleg képes lenne szakítani élete nagy lehetőségével mert a horoszkóp szerint nem illenek össze?

Léteznek ekkora balekok?


2010. szept. 7. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
léteznek hidd el, és ezen én is mindig kiakadok, mára odáig fajult, hogy vérben forognak a szemeim ha valaki elkezd ilyesmiröl beszélni
2010. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat olyan, amilyenné teszik. Ha azt olvassák, nem illenek össze, elhiszik, elkezdenek rettegni, összekapnak, és szétmennek. Viszont, ha azt olvassák, hogy minden oké lesz, összeillenek, akkor békében lesznek, és együtt maradnak. Ennyi az egész marhaság lényege.
2010. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, léteznek ekkora balekok.

A férjemmel állítólag egyáltalán nem illünk össze, ennek ellenére 22 éve együtt vagyunk, két nagyszerű lányunk van, 20 és 16 évesek.

A nagyobbiknak 1,5 éve van komoly kapcsolata, rendszeresen olvassák a horoszkópokat, (szerintem vicclap helyett) amikből megtudják, hogy akkor épp szakítottak, veszekednek, de még jót sosem olvastak kettőjük kapcsolatáról.

Ezzel azt hiszem, le is írtam a véleményem.

2010. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó esetében: na ilyenkor szoktak azzal jönni, hogy az aszcendense nyilván erősebb valamelyikőtöknek, esetleg mindkettőtöknek. Az már jó esetben 4 variáció, egy csak bejön :)
2010. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is szívesen olvasgatok ilyesmit,de nincs rám akkora hatással,hogy ilyen "nagy" döntésekben számítson
2010. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
várják és igénylika megerősítést, mert büszkévé teszi őket a pozitív válasz
2010. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mint az utolsó válaszoló is írta: a POZITÍVUM a lényeg. Amikor valaki kicsit is úgy érzi, hogy nem igazán ilélenek össze, de ezt nem akarja felfogni a saját kudarcaként (rossz választás), kell valami okot keresni, hogy miért kell befejezni a kapcsolatot. A horoszkópok "összeilőségi mutatója" erre tök jó lehet.

Én 6 éve vagyok a párommal, még egy hangos szó sem estt közöttünk, pedig a "párhoroszkópunk" szerint nincs két ennyire nem összeillő ember . . . .

2010. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
én meg azon csodálokozom hogy akkora balekok léteznek akik az ezoterika rovatban teszik fel ezt a kérdést, kimagasló szintű intelligenciára vall :)
2010. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Profi asztrológussal föl lehet állíttatni a 2 db személyi képletet, és azokat összenézetni (szinasztria). A magazinok leegyszerűsített butaságainak semmi értelmük. És ilyet csinálni is akkor, ha problémás a kapcsolat, feszültségek vannak, megnézni, javíthatók-e. De tényleg nem jó rákenni a dolgokat a végzetre.
2010. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20:29-nek: A horoszkóp mégis hova tartozik, ha nem ezotériába? A politikába?
2010. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!