Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy emberrel ojan dolog...

Ha egy emberrel ojan dolog történik amitől balszerencséje lesz, aztán olyan, amitől szerencséje lesz akkor a balszerencse Lenullázódik?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem anyukád biztos nagyon büszke hogy ilyen okos gyereke van.
2022. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%
Ha egy ember nem tud helyesen írni, de elővesz egy nyelvtankönyvet, és megtanul helyesen írni, akkor vajon tudni fog helyesen írni? :D
2022. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Persze le is lehet nullàzni. Csinaltam mar ilyet.Csőke zen mester vagyok.
2022. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha egy ember nem tud normális választ adni

De tud kritizálni akkor vajon normális? :)

2022. jan. 18. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
4. Nem itt 1 helyesírási hibáért vagy számukra nem érthető kérdésér debil vagy meg életképtelen, ha régiek is vannak max 11-éves lehetsz, de ez van offolják a kérdést, ennyit érnek, ez a színvonal. Ezek orvost is úgy választanak, hogy melyik tud jobban angolul, nem úgy hogy melyik tud műteni.
2022. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik se balszerencse se szerencse igazából. Mindenkinek teljesen fiktív az is, hogy kinek mi mit jelent. Élet van és sors. Viszont egy biztos, ha jó emberként élsz akkor az élet is jó lesz hozzád! Ha gonosz és lenéző vagy másokkal akkor pedig az élet előbb utóbb meg leckéztet. Ezért mondják azt, hogy mindenki a saját élete kovácsa! A külvilág minden esetben csak tükör, hogy lássuk miben kell még fejlődnünk.
2022. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Le.
2022. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
6. Nem minden esetbe, ha épp megkéselnek mert este mész haza az ételosztás után az is mi.
2022. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor annál az volt a sorsa, hogy meg késeljék és meghaljon.. szomorú, hogy egyből erre gondol! Okosan a gondolatokkal, mert teremtenek.
2022. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teremtenek.... persze milliomos lenne kb mindenki. Nem kell tenni erte csak nyarvogni... azt gondoltam....
2022. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!