Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hány gikszer és akadály után...

Hány gikszer és akadály után mondanátok azt, hogy elég, inkább nem csinálok semmit és hinnének el hogy ezek már természetfeletti történések?

Figyelt kérdés
5, 10, 20? Mennyi akadály még ami reális és mennyi ami miatt inkább lemondanátok az álmaitokról/munkáról, mert jelnek vennétek és már félnétek kilépni a szobátokból? Velem kb. 15-20 irracionális akadály történt meg az elmúlt időben, úgy érzem jobb, ha bezárva maradok. Mit tennének, mit tegyek? És minek van olyan hatalma hogy ilyet csináljon?
2022. febr. 11. 01:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem röhög rajtad semmi. Ez 100%.

Ha a honlap használata olyan fontos volt, akkor szakíts időt rá és ne hagyd, hogy közbejöjjön valami.

Ha átkozni akarsz, akkor alapból negativitást sugárzol magadból, mert csak a rosszra koncentrálsz. Hasonló hasonlót vonz.

2022. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De én érzem hogy ki vagyok szemelve. Nem kötekedés. És a legrosszabb hogy senki nem hisz nekem. Ha valamit, amit a legjobban szerettél volna az orrod elől veszik el, teljesen lehetetlen módon, PONT akkor amikor a legrosszabb neked, abban azért már lehet valami. A gyűlölet csak bennem van, és sajnos nincs olyan hatalmam hogy tegyek bármit azok ellen, akik ellenem is tettek. Ez hogy vonz bármit, mikor csak a fejemben van?
2022. febr. 11. 15:46
 13/23 A kérdező kommentje:
Hacsak nem lát bele valaki, valaki a fejembe persze és nem vagyok elátkozva
2022. febr. 11. 15:47
 14/23 anonim ***** válasza:
Mindent az vonz, ami a fejedben van. Amíg a gyűlölet csak gyűlöletet szül. Tudom, hogy úgy hangzik, mintha csak prédikálnék, pedig nem. Amíg nem tudsz bizalommal tekinteni a jövőbe és magad mögött hagyni ezt a nehéz időszakot, addig a fogja vagy.
2022. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 SZücsöm ***** válasza:

# 7 Egyértelmű hogy addig valószínűleg nem tudsz egy problémát megoldani, amíg annak a forrását nem ismered, vagy akár a probléma léte se tudatosul.

De ez mindenre igaz.


Viszont ez egy könnyebb eset mert a a külső szemlélő, vagy a kérdező környezete is rámutathat a (valószínűsíthető) problémára tehát még az önismeret hiányában is megszerezhető az információ.


Az viszont elég beszédes hogy a kérdező annyira bezárult az ego-ja burkába hogy azt képzeli hogy egy honlap amit naponta minimum több százan látogatnak, pont azért nem működött hogy ő "szívjon".

De nem. Az élet nem körülötted forog.

2022. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Bélának is sok téglàja van én meg a bàbuja aki nem mer kilépni aki nem néz màr az emberek szemébe akinék kialakult vmi szorongàs..azt hittem màr nem olvasod de tévedtem

Üdv a macskàd vagy a bàbud vagy passz..

Mondjuk kophàza közel van harkàhoz ő is egy haver kollega?fotokat jol őrizd meg :D

2022. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

És 100%ra pontozz mert te hivtàl meg erre az oldalra.milyen egyszerű de jó életem volt elötte ..

Tudtam az emberek szemébe nézni nem gyülölködtem de ha mindenki csak bànt mit tegyek?ez nem àtok..


Pokolra kerülök miattad és nem fogok az öcsémmel meg a papàmmal talàlkozni :(


Miattad lett uborkaszezon mert elötte nem volt szükségem rà..


És a szemedbe mégiscsak rossz ember vagyok a tettem miatt.. 😢

2022. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
1600-1800at keresek nem annyit mint te de nem vagyok csorinmàr aki nemtud ajàndékot venni aki közel àll hozzà mint akkor amikor mástól függött
2022. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bocs ha széttrolkodtam a kamu kérdést csak vàlaszoltam rá
2022. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Annyiszor megfogadtam nem tévedek vissza ne làssam az idézetek a zenéket a kamu sztorikat de mindenhol rà ismerek..

Megvàltozott màr a céglogod srm re?hol valentinonapoztok?csokos képet is kérek igy ugy tűnik mint egy jó baràt..


Mindog csak hallgatsz ha élőbe beszéltünk..


Az eleje volt szép emlék.. amikor felhivtàl hogy esett a hó..


A jàtékba romlott a memoriàm de a régiekre minden szóra emlékszek utànna sokmindent probàltam törölni

2022. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!