Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan ásvány amivel...

Van olyan ásvány amivel megálmodhatom a jövőt?

Figyelt kérdés

Szóval, olyan ásványokra/kövekre lennék kíváncsi, amivel ha a párnám alá rakom este, akkor megálmodhatom a jövőt. Ha jól emlékszem egyszer valahol az ametisztről olvastam ezt, de még kíváncsi vagyok hogy van-e több ilyen kő.

Légyszíves csak az válaszoljon aki tényleg értelmes választ tud adni, nem szeretnék most abba belemenni hogy ez tényleg működik vagy sem. Előre is köszi:)



2022. márc. 5. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ametiszt, holdkő, ónix, van néhány, egy fajta nem elég, hozzáértő tudja neked összeállítani, hogy pontosan mire van szükséged... Mert a horoszkópodtól is függ meg még sok mindentől. A párna alatt nem olyan jó megoldás, mert a párna tompít, ráadásul tollal, gyapjúval vagy műanyagszállal van töltve, ezek pedig mind negatív rezgésűek, hisz élettelen dolgok, mint pl. a szárított virág, meg ugye pl. a tollhoz, gyapjúhoz kínzás is kapcsolódik. Szóval ha meglesz a te személyes kőösszeáálításod, amivel megálmodhatod a személyes jövődet, akkor tedd félre a párnát, és csak úgy tedd rá a fejed a kövekre, úgy kell olyankor aludni, legalább 8 órát.
2022. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
61%
Barátnőm megtalálta a gyémántgyűrűt, amit a pasija vett neki. Megálmodta a lánykérést, és igaza lett!
2022. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 bika vagyok egyébként,

És köszi a választ

2022. márc. 5. 21:42
 4/13 Grimfox ***** válasza:
69%

A holdkövet telihold idején ne használd. A kövek bőrrel érintkezve hatnak jobban. A merlinit még esélyes játékos, de nem tudom, hogy jó ötlet e alváshoz használni. Én biztos nem aludnék vele.

Az álmok szimbolikus utalásokat fognak tartalmazni a közeljövőre. Nem konkrét, szóról szóra előre megálmodást kell várni. Ha követ, kőösszeállítást használsz, akkor is csak egy kis serkentést fognak jelenteni, nem fognak 100%-os bizonyossággal előrejelző álmokat indukálni. Tényleges, később pont úgy megtörténő eseményeket pláne nem.

2022. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 vantel ***** válasza:
35%
Hugykövet teszel a párnád alá és megálmodod a jövőt.
2022. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Igen, igen azt tudtam hogy nem 100%-ra ugyanaz fog megtörténni, de azért csak jó lenne kipróbálni.
2022. márc. 5. 21:58
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 köszi seggfejkém, de mostmár mennyé' máshová trollkodni aranyom
2022. márc. 5. 21:59
 8/13 vantel ***** válasza:
53%

Ha erősen hiszel ,akkor bármit teszel a párnád alá, megálmodod a jövőt.

Nem vagyok kém!

2022. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
D M T kristály, de azt ne a párnád alá rakd.
2022. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Remélem az életben veled is ilyen köcsögök az emberek, de mindegy, nem adom meg neked azt az örömöt, hogy ezen felidegesítsem magam :D

További rossz estét, aludj szarul! Szia

2022. márc. 5. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!