Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lehet meditációval...

Tényleg lehet meditációval "utazni", tudatmódosító szerek nélkül?

Figyelt kérdés

Hallotam, ezt, azt, pl.: istenekkel beszélt az ember, vagy csak kívülről látta önmagát, stb. Tényleg létezik ilyen?


(Lehet rossz kategória, bocsi :), nem találtam máshol meditációt)



2022. márc. 13. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
létezik, de a fél életedet rá kell szentelned a gyakorlására.
2022. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod, ha csak képekbe akarsz utazgatni, arra az álmok felidézése egyszerűbb.
2022. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy...

Van aki transzba esik és megy ahova akar.

Én magam is már beszéltem őrangyallal és magasabb dimenzióban létező testvéreinkkel.


Sőt manapság fedeztem fel azt, hogy olyan szintre tudom meditálni egy frekvenciazenével, amely szintet eddig semmiféle tudatmódosítóval még csak távolról sem értem el.


Nem utazok, nem érzékelej, de amit megélek.., az a szintű, erősségű, formájú egység/mennyország, ami olyankor vibrál bennem...

2022. márc. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 D m T?
2022. márc. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fél élet egy lószart

Pár nap alatt sikerülhet

2022. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A meditációval a jelenbe lehet utazni. Az átlag ember nem tud tudatosan a jelenben lenni, mert elkalandozik a gondolatvilágba. A meditációval a gondolatok meghaladását gyakoroljuk, így tisztán átélni a jelent (az épp aktuális pillanatot).

Sok gyakorlás után elérhető az üresség is, amikor épp nincsenek gondolatok, vagy nem kerül velük stabilan azonosulásba az ember. Ezt az ürességet el lehet érni a hallucinogénekkel is, de olyankor a szer "erővel" állatja le a gondolkodást, ezt pedig a használó akkor halálközeli élménynek éli meg (amit nem mindenki bír egykönnyen feldolgozni).

2022. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elérhető, valódi jelenség.. Nekem az az abszurd, hogy ha valakinek ezek nem létezőnek tűnnek.
2022. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3. Melyik az a zene? A neten elérhető? Előre is köszönöm!
2022. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!