Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy az ember...

Elképzelhető, hogy az ember sorsa egy életszakaszban eldől, és nem lehet tovább változatni rajta?

Figyelt kérdés

Egy olyan korszakban mondom ezt, ahol az önfejlesztő irodalom és a motivációs guruk szinte elárasztanak minket. Sokmindent kipróbáltam már: olvastam Tony Robbinst, próbáltam a vonzás törvényét, még keresztény is voltam (noha az kifejezetten negatív hatással volt rám) stb. Nem lett jobb az életem.


Lehet, hogy ez az egész tinédzser korban dől el, mert akkor az ember személyisége véglegesen kialakul. Azok a srácok, akiknek már akkor összejönnek a dolgok, felnőttként is sikeresek lesznek. A lúzerek meg lúzerek maradnak.


Én tiniként is egy lúzer voltam. Azokhoz a fiúkról tartoztam, akikkel ott álltunk az iskola folyosóján, és nézegettük a jó csajokat, míg a menő fiúk smároltak velük.


Felnőttem, de ugyanolyan senki vagyok, mint akkor voltam.


2022. ápr. 5. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Lúzer=vesztes

Előbb-utóbb mindenki elveszít mindent. Meg kell találni azokat az értékeket, amik soha nem vesznek el.

2022. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1


Ha a te illogikus állításodból indulunk ki, akkor minden elveszlik, hiszen az ember egy idő után meghal.


Én azért vagyok vesztes, mert semmit nem értem el az életben. Nincs pénzem, tanulatlan vagyok, nincs barátnőm, és így szexuális életem sem. Baráti társaságok sincs, és egész életemben menekültem.

2022. ápr. 5. 18:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Az ego miatt van minden

Az ego az amit hiszek magadról

Ha azt hiszed veszetes vagy akkor az is van

Az ego 9x erosebb a tudatos én-nél mivel a tudatalattiból táplálkozik

Szoval csak át kell alakitanod az egodat es smacizhatsz jo csajokkal

2022. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Megkérdezhetem, hány éves vagy? Ha gondolod, beszélgethetünk. Nekem is voltak gondjaim és szívesen barátkozom.
2022. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3


Hogyan alakítsam át az égómat?

2022. ápr. 5. 19:06
 6/18 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, sőt én ezt élem. Es akármennyire is szeretném hogy máshogy legyen, a valósag mindig visszahúz, és rá kell jönnöm, hogy az előző döntéseim, meg a korom teljesen bekorlátozzák a lehetőségeimet.

Hihetek én akármit magamról, ha már az egóról van szó, maximum magammal cseszek ki, mert ha szembejön a realitás én fogok pofára esni.

Majd ha lesz egy olyan ember, aki legalulról rendesen behatárolt fizikai és mentális körülményekből sikereseb kilábal, na annak ESETLEG hiszek. Egyébként senkinek.

2022. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez a lúzervagyok életfelfogás pont azért hibás, mert manapság már sosem késő újrakezdeni. Gyakorlatilag akárhány évesen visszamehetsz tanulni, ha ez hiányzik az önbecsülésednek. A tizenéves csókolózásból kimaradást pedig ne sajnáld, nem volt az olyan jó..
2022. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Már ha van pénzed kifizetni, vagy van energiád/időd mellette dolgozni, amiből el tudod tartani magad (meg esetleg a családod ha van).

Persze ha olyan képzést szeretnel ami mellett lehet dolgozni...

2022. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Családja gondolom nincs, ha barátnője sincs. Valami munkája gondolom van, tegyük fel, hogy nem munkanélküli. De ha az is, azoknak is van segítség. Sok esti és levelező képzés is van már, mindenféle szinten.
2022. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát szurkolok, hogy ő legalább meg tudja oldani...
2022. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!