Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalt már paranorm...

Valaki tapasztalt már paranormális jelenséget?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma. Valaki már tapasztalt bármi olyat, amire nem volt racionális magyarázat? Ha igen, mi volt az?

Én már tapasztaltam többször is. És sose találtam rá magyarázatot.. Valaki más tapasztalt esetleg bármi ilyesmit?


2022. ápr. 5. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Az alvási paralízis annak számit?
2022. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Előre is bocsi amiért ilyen hosszú :( A ház ahol kiskoromban laktam emeletes volt. Kőlépcső(?) volt, alá nem ért be a villany fénye. Így mikor felfelé mentem éjjel, vak sötét volt közvetlenül alattam. Már fogalmam sincs honnan, kialakult az a rögeszmém hogy az egyik lépcsőfokot át kell ugrani különben valami elkapja a lábszáram és leránt a sötétbe. Logikus gyermeki félelem. Viszont egyik alkalommal nem úgy jött ki a lépés és a mai napig világosan látom magam előtt a fekete kezet ami kinyúlva megragadta a bokámat és megrántott lefelé. A bejárati ajtó szinte minden napszakban, de éjjel meg főleg zárva volt, semmi olyan huzat nem keletkezhetett a lakásban, ami abba az irányba lökhette volna a lábam. Ha meg is botlottam, akkor is hátrafele kellett volna csúsznia a lábfejemnek, nem jobbra. Ez az élmény az oka annak hogy úgy tudok rohanni fel a lépcsőn hármasával szedve a fokokat, mint a sicc, mivel onnantól csak sprintelve voltam hajlandó ott közlekedni.
2022. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan nénire emlékszek tisztán, hogy láttam nagyszüleimnél, akire elméletileg nem emlékezhetnék, mert meghalt, mielőtt megszülettem. Volt meglepődés a rokonoknál, amikor megkérdeztem, hogy ki az a bizonyos néni és pontosan leírtam, hogy néz ki.
2022. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Több is és nem mind azonos természetű.
2022. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2022. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
jelek meglátása mindenben, akar napi 20x is és megfigyelés érzése… bar ez pont racionális és a valóság
2022. ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az ilyen érzésekre már a filmek és a sorozatok is rásegítenek. Képzelet, illetve a hiedelmek is. Vagy csak az agy próbál valamit megmagyarázni, amit nem ért.

Amúgy nekem is volt ilyesmi valaki/valami megfigyel. Vagy mintha egy bizonyos helyen lenne valami, esetleg egy árny mozdulása, olyan elmosódott izé.

2022. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nekem az volt, hogy egymás után, este természetesen, felkapcsolódott a mozgásérzékelő lámpa a pincében, rá pár másodpercre pedig random felborult egy pohár a mosogató csapban, ami persze lehet, hogy csak lecsúszott, mert ott egymás hegyén hátán voltak a tányérok, villák, poharak, de a lámpát a mai napig nem tudom hova tenni és, hogy miért ilyen közel történt a két esemény.


Kb. 3 napja pedig kopogást hallottunk. Pedig nem volt senki a közelben rajtunk kívül.

2022. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!