Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy van belőlem még...

Lehet hogy van belőlem még egy aki kérdéseket ír ki ide és olvassa a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Ez már nagyon furcsa!

Szoktam gondolkodni kérdéseken ami érdekel.. és erre valaki ki ír róla egy kérdést! Mindig ez van!

Szerintem ez nem a véletlen műve.. itt van valami..



2022. ápr. 22. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Melyik kérdésre gondolsz? pl.?
2022. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nxs ***** válasza:
82%
Ez azt jelenti hogy nem csak téged érdekel az adott téma , az életértelmén is elgondolkodnak sokan egymástól függetlenül is .
2022. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés ott "érik" a kollektív tudattalanban és akiket érdekel az adott téma, azok könnyedén ráhangolódhatnak. Hasonló a dolog, mint amikor egy felfedezés többekben is megfogalmazódik egy időben, azután pedig azon pereskednek, hogy ki volt a gyorsabb, illetve ki tulajdonította el a másik találmányát.


Az is ilyen dolog, amikor eszedbe jut valaki, aki azután - szinte ugyanabban a pillanatban - fel is hív téged telefonon. Ilyenkor nem lehet tudni, hogy te érzékelted az ő szándékát, hogy hívni akar téged, vagy ő hívott azért, mert megérezte azt, hogy épp rá gondoltál. :)

2022. ápr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hívd kollektív tudatnak.

Az közelebb áll hozzá.

2022. ápr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as.

Sokszor olvastam már tőled jól átgondolt válaszokat ez is egy olyan volt.

Jó úton haladsz az infók megszerzésében.

2022. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen, én meg beleestem egy csajba (nyilván mivel nem akar semmit szerinte úgyse lenne bennünk közös) de a csaj full én, tényleg, mi akar lenni? Ami én, mi érdekli? Ami engem. Baszki még a kedvenc száma is ugyan az, tehát te még olcsón megúsztad és nem lesz reménytelen szerelmed.
2022. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már megint meg történt.
2022. ápr. 26. 01:22
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 akkor te krva szerencsés vagy azzal a lánnyal
2022. ápr. 26. 01:23
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Ja k*rva szerencsés, hogy nem akar tőlem semmit, rosszabbat el se tudok képzelni.
2022. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tehát össze illetek!
2022. ápr. 26. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!