Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ön hisz a madarak létezésében?

Ön hisz a madarak létezésében?

Figyelt kérdés

A madarak már rég kihaltak,az összes madár amit látunk igazából Amerikai biodroidok,kémdrónok.


[link]



Mi a véleményetek,léteznek madarak vagy sem?



2022. máj. 24. 11:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
#10: A tyúkok nem drónok, semmit se érnek, nem tudnak repülni!
2022. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Ja bocsi. Akkor rosszul írtam 11. Azt hittem madarak :)
2022. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Annnnnyira tévúton van az emberiség:D

Minél messzebb kerülünk a természettől, annál inkább torzul a valóságról alkotott képünk.

Nemrég egy kérdező azt kérdezte, milyen spirituális jelentése van annak, hogy egy madár betévedt az ablakán.

Sokan abban hiszen, hogy a Föld lapos.

Most meg ez.


Mindhárom arról tanúskodik, hogy a mai embereknek lövésük sincs a világról, természetről.

Mint amikor valaki azt hiszi, hogy a tojás a boltban terem.


Aki az tállítja, hogy a madarak valójában drónok, kapjon el egy galambot és vágja fel.

Najó, ez nem annyira jó tanács, mert ugyan a városi galambból ju is, marad is, de hogy ocsmány betegségeket hordoznak, az is biztos:D

2022. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az! Ha nincsenek madarak, akkor honnan jön a madárinfluenza?

Vagy honnan tudjuk, hogy mi magunk nem mosott agyú beprogramozott robotok vagyunk? Mert valami piros izé jön ki belőlünk, ha elvágjuk az ujjunkat. Nem málnaszörp?

Na elég beteg, de térjünk már észhez! Az előttem szóló tökéletesen fogalmazta meg, hogy minél messzebb kerül az ember a környezettől, annál jobban torzul a valósága és minden a virtuális világban olvasott hoax-ot elhisz.

2022. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
#13, teljesen igazad van. Egyébként ennél hülyéb kérdést még soha nem lâttam.
2022. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a nagyapám szerette megenni a saját drónjait, érdekes.
2022. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
És ezeknek a drónoknak a jelentős része miért lakott területen kívül, kihalt erdőkben gyűjti az adatokat?
2022. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
17. Feltérképezi a beépítettlen területeket 😃
2022. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ez is hasonló csoport lehet, mint akik szentül hiszik, hogy a Balaton nem létezik.
2022. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a pincébe fészkelnek és ki-be repkednek a nyitott ajtón. nem hiszem, hogy utánam kémkedne amerika, vagy bárki. Ráadásúl a kutyám is el szokott néha néha kapni egyet és azok a döglött madarak sem tűntek droidoknak vagy drónoknak. meg ugye, ha nem csináltam velük semmit, akkor dögszagot árasztottak és mindenféle undi kukacok szaporodtak bennük, tehát el kellett ásni.
2022. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!