Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szakítás után, ma úgy éreztem,...

Szakítás után, ma úgy éreztem, mintha itt feküdne mellettem, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon fájt a fejem, de annyira, hogy már hányingerem is volt. A párommal már 2,5 hónapja szakítottam, mert nem működött, és hiába szeretem/szerettem nagyon, nem akart dolgozni a kapcsolatért, így eljöttem tőle. Tegnap pedig ebben a fejfájás közepette lefeküdtem aludni, hogy elmúljon.. és akkor arra gondoltam, hogy ha most itt lenne a párom megmasszírozná a fejem, hogy jobban legyek. És akkor teljesen úgy éreztem, mintha itt feküdne mellettem, rendesen éreztem ahogy átkarol én pedig hozzá bújok, aztán el is aludtam.. Szerintetek ez csak álom volt, vagy mi lehetett ez? Azóta is ez jár a fejemben, és elkap a sírás ha erre gondolok, most is bőgök mint egy kisgyerek..
2022. jún. 6. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Kepzelet.
2022. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tudi333 ***** válasza:
100%
Szereted még mindig. Ez ilyen. Mit gondoltál, majd ez egy csapásra elmúlik? :)
2022. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!