Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor és, hogy lenne a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és, hogy lenne a legjobb elmagyaráznom a páromnak azt, hogy szeretem de nem tudnám elképzelni, hogy mellette öregedjek meg?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve ,hogy vele vagyok és sok mindent megéltünk ez a "rövid" idő alatt. Már amikor összejöttünk részemről nem volt az a nagy lángolás, míg ő fülig szerelembe eset. Félek ha ezt megtudja összeomlik, félbehagyná az utolsó évet a tanulmányaiban és elkezdene hülyeségekbe keveredni (pl. ivászat, verekedés).

2017. febr. 13. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem holnap kéne XDDDD
2017. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És tegye tönkre a jövöjét ,hogy késobb ne kaphasson egy normális munkahelyet mert van annyira önsanyargato ,hogy megtegye és én azt nem szeretném ha a saját életét szetzuzná. Szeretem és boldog vagyok vele ő is velem, csak a ketönk világa nagyon eltér ezért nem tudnék elképzelni vele egy közös jövöt.

Ő falun él ahol állatokat tartanak én egy városba élek. Szeretem az állatokat meg minden de nem tudom falun elképzelni az életem ő meg varoson nem és meg par hasonló paroság ami miat ugy érzem a késöbbiekbe gond lenne ha pl össze akarunk költözni.

2017. febr. 13. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd... nem vagy te sem szeretetszolgálat, sem hetéra. Már bocs. A szerelem meg két emberen múlik. Bár szerintem eleve hiba igazi érzelmek nélkül összejönni, de ezen már változtatni nem lehet. Egy olyan kapcsolatot fenntartani, ami egyoldalú, az viszont nettó hülyeség.

Az, hogy ő hogy dolgozza fel a szakítást, az ő egyéni ügye. Ha ő most ettől tönkreteszi a jövőjét, eldob magától mindent, akkor nagyon komoly mentális problémái vannak. Te meg mint mondtam, nem vagy sem a tulajdona, sem a hetérája, nem vagy köteles "kiszolgálni" őt. Az ő életéért egyedül ő a felelős, és nem te.

Egyébként pedig ami nem működik, annak jobb előbb véget vetni. Sokkal fájóbb lenne 5 év után egy szakítás, mint most.

2017. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő, kb most azonnal? :O
2017. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érted a poént :/
2017. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bírd még ki, nyugodj le..de ne Valentin napon azaz ne hnap. Én karácsony napján 25-én szakítottam.. Ne!
2017. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!